Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugot/Citroen schemat interfejsu !!!

Tryki 11 Apr 2003 20:18 15062 22
    Tryki
    Level 12  
    Czy ktoś ma schemat interfejsu do Peugot/Citroen dla złącza 2 i 30 pinowego do 1995r. Prosze o wszelkie info wskazówki podpowiedzi. Za odpowiedx serdecznie dziękuje.
    Pozdrawiam
    psenny
    Level 14  
    Przyłączam się do poszukiwań. Mam program AUTODIAG i mogę go udostępnić jakby ktoś chciał (program ten współpracuje z w/w interfejsem).
    pgoral
    Level 26  
    Postaram sie zrobic kabelek do 2-pin. Jak uda mi sie znalezc rozklad pinow to i do tego szerokiego bedzie (tester jest ten sam - wiec to beda pewno ktores z tych wielu pinow).

Jakby co to moge narazie podac tabele kodow usterek i jak je odczytac i skasowac z uzyciem diody/lampki check engine oraz kawalka druta.
    Tyle, ze za pare dni - bo musze dostac sie do pewnej ksiazki i przepisac z niej te kody usterek - to jakby kto chcial to prosze o kontakt na priva.
    monterek3
    Level 16  
    Nooo, czekam z niecierpliwością na prog'sa i schemat interfejsu :D :D :D
    elektronik12
    Level 13  
    Program na jutro będzie gorzej z kabelkiem mam kłopot z odszukaniem schematu , ale o ile pamiętam jest to schemat interfejsu na elementach. opto.i komunikacja linią L.
    tatko
    Level 1  
    czesc sciagnełem oprogramowania o lovato ale nie wiem jak to uruchomic i podłączyć do inst.LPG czy mozesz mi pomoc?
    ghub
    Level 16  
    Witam
    Równiez jestem zainteresowany schematem tego interfrejsu i pytanie czy jest jakis wykaz kodów do tego interfrejsu pozdrawiam.
    monterek3
    Level 16  
    OOO, super, teraz rylko schemat interfejsu i mamy komplet. I do boju!

Pozdrawiam i czekam na schemacik :D

Wojtek (monterek3)
    LUCOM
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Szkoda, że nie obsługuje P206 :-(
    User removed account
    User removed account  
    psenny
    Level 14  
    P206 można spróbować OBDTOOL'em - udało mi się połączyć z Citroenem Evasionem 2.0 HDi 1999r za pomocą tego programu. Możliwy był odczyt usterek i podgląd parametrów silnika on-line.
    monterek3
    Level 16  
    :arrow: PSENNY:

Masz schemat interfejsu do OBDTOOL? Słyszałem że chodzi na kablu od VAG'a? To prawda? Jak nie, to bądz tak uprzejmy i zamieść na forum scemacik do OBDTOOL'a.

Pozdrawiam
    Wojtek
    elektronik12
    Level 13  
    A schemat interfejsu się znalazł mogę przesłać jutro, chyba że wolicie TEN drucik?.
    Tego OBDII nie idzie rozpakować coś się chyba tam zkopało?
    Jeśli chodzi LOVATO to program na forum już jest, i muszę wiedzieć jaka centralka do instalki gazu jest zastosowana wtedy podam wej. i wyj. w centralce, ale to dopiero sobota niedziela.
    User removed account
    User removed account  
    psenny
    Level 14  
    OBDTOOL działał z Citroenem Evasionem na tym samym kablu co vwtool do vw, seata, skody. Chociaż nie rozumiem dlaczego Citroen Saxo 1.1i 2000r nie chciał się skomunikować.
    wisp
    Level 13  
    czy ten interfejs może działać w WV
    Zoll
    Level 13  
    czy ktomus z was udalo sie urouchomic ten program z peugeotem??
    pawlak42
    Level 11  
    do elektronika12!!!!!!!!!!
    mowiles cos o druciku????domyslam sie ze chodzi o kody migowe....jesli wiesz jak to zrobic to powiedz;-)
    mam citroena xantie 2.0 rok93
    30-to pinowe złacze....
    dzieki z gory...pozdrawiam pawlak42
    akulpa
    Level 2  
    schemaci interfajsu diagnostycznego ???
    proszę bardzo:
    a kto mi wyśle AUtodiaga? na maila ajk(małpiszon)gryf.home.pl?
    opis i schemat macie tutaj TUTAJ
    dagbar
    Level 18  
    Witam!
    Po co się pocić. Nowy nie kosztuje dużo. Napewno Ci się zwróci.