Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik Byema nie wiem jaki model :(

djsuchy 01 Gru 2005 18:23 879 6
  • #1 01 Gru 2005 18:23
    djsuchy
    Poziom 20  

Jak w temacie nie wiem jaki to jest model głośnika. Jest na nim kilka napisów i i je podaje ma magnesie jest okrągła niebieska nalepka nie na cały model lecz około na środek pisze "BYEMA" po bokach : "acustica byema s.a". po drugiej "valencia spain". Na koszu tam gdzie są śrubki pisze "S3" oraz oddalone dalej "2". Na membranie jest oznaczenie "9102 S1" nie jestem pewny co do tej "9" przed "1". Na membranie jest również napisane "Ω8"- ale to juz wiem co to ;) Kuzyn chce mi ten głośnik sprzedać za 100zł i jeszcze dołożyć skrzynię 100litrów i br o średnicy 10cm i długości 10cm. kuzyn mówi ze ten głośnik wytrzymuje 300vatt bo grał na nim na imprezie. Dodam ze głośnik mam sztywne estradowe zawieszenie i membrame. Chce kupić ten głośnik ale chce sie czegoś od was dowiedzieć bo 100zł za głośnik 300 vatt i 38 cm średnicy to wg mnie mało i jeszcze ta marka !
    Pozdrawiam
    PS. Może uda mi sie pożyczyć aparat to zrobie fotosy :D

0 6
  • #2 01 Gru 2005 22:08
    toadi
    Spec od akustyki

Wiesz jak bys rzucil zdjeciem albo przynajmniej powiedz jaki kosz z aluminium odlew czy moze stalowa wytloczka wielkosc magnesu waga . JAk wielki ciezki na alu koszu to naprawde warto trzeba jeszcze tylko ustalic by czy na pewno nadaje sie do suba

0
  • #3 01 Gru 2005 22:58
    djsuchy
    Poziom 20  

No wiec kosz stalowy wielkosc magnezu 13 cm średnicy i 3,2cm grubości, Hmmm waga cieżko powiedizec nie mam wagi w rękach i niestety wagi tez nie posiadam ale zobacze co sie da zrobic. Jeszcze jedno cewka nie jest wentylowana.

0
  • #5 02 Gru 2005 14:22
    djsuchy
    Poziom 20  

Niestety na elmuz go nie ma :(

0
  • #6 02 Gru 2005 14:41
    toadi
    Spec od akustyki

le jak blaszak moze byc z tej starszej serii wiec raczej spodziewaj sie mocy znamionowej jakiejs 200W ale i tam mysle ze jak jest w sobrym stanie to warto

0
  • #7 03 Gru 2005 22:33
    djsuchy
    Poziom 20  

No stan jest dobry. Jedyne - to ze nie ma osłonki przeciwpyłkowej oraz to ze na jednej imprezie wyrwali mi kable z cewki ;-/ i wlutowałem nowe, naszczeście z cewki kabelki wystawały połozyłem na kazdym po grubym lucie i wlutowałem grube kable z miedźi beztlenowej luty oraz całą cewke do okoła zalałem budaprenem 3 razy i gra świetnie.

0