Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z wyborem radia samochodowego z MP3 ceny do 500zł

kooperator 02 Gru 2005 17:02 708 3
  • #1 02 Gru 2005 17:02
    kooperator
    Poziom 20  

Witam chcę nabyć radio samochodowe ale mam problem z wyborem odpowiedniego sprzętu , chciałbym kupić odtwarzacz który będzie służył niezawodnie . Moim oczkiem w głowie jest Pioneer DEH 4700MPB ale ciężko go znaleźć w sklepach ponieważ chce go kupić na raty , i chciałbym sie poradzić jakie radyjko spełni moje oczekiwania , podobne do tych które spełnia Pioneer . Jeżeli możecie mi podpowiedzieć jaki sprzęt kupić żeby sie nie zawiódł .

POZDRAWIAM

Post przeniosłem <SławeK>

0 3
  • #2 02 Gru 2005 19:19
    djlj24
    Spec od car audio

Jeżeli wchodzi w rachubę nowe radio to w tej cenie polecam albo Pioneera albo (to nie pomyłka) Sony. Dostaniesz dobrą gwarancję (nawet na 2 lata) i w sumie nawet za tą kasę to się nadaje. Trudno mi doradzić jakieś konkretne modele bo zajmuję się sprzętem dużo starszym z czasów kultowych a unikam mp3.

0
  • #3 02 Gru 2005 22:48
    kooperator
    Poziom 20  

Jednak Pioneer jest dla mnie najlepszy ze wzgledu na trwałosc. Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie tematem.

Mariusz:.

0
  • #4 25 Gru 2005 20:24
    krystian82
    Poziom 10  

osobiscie rozwazałbym kupna radia uzywanego poniewz traci sie sporo na nim a za 500 zł mozna cos fajnego wychaczyc duzo jest aukcji ja sam kupiłem swojego pioneera na takiej i jestem zadowolony radio 6 miesieczne za 200zł mniej niz w sklepie okazje sie zdazaja;]

0