Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

help: naprawa telefonu stacjonarnego

02 Gru 2005 19:14 1377 2
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich !!!

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki, kierunek Elektronika i Telekomunikacja. W ramach projektu muszę przygotować temat: "Konserwacja i naprawa telefonu stacjonarnego - analogowego" I nie mogę nic znaleźć. Jeśli ktoś ma jakieś informacje ne ten temat to proszę albo wie gdzie je zdobyć to bardzo proszę o pomoc. Z góry WIELKIE dzięki

Ps interesuje mnie (prowadzącego projekt też)ogólny schemat jak się zabierać do naprawy jakiegoś - dowolnego telefonu...

Piotrek
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Obowiązują te same prawa jak przy każdym sprzęcie elektronicznym.
    Polecam bardzo starą książkę Bogdana Sosińskiego i Andrzeja Andrzejewskiego pt.Warsztat napraw sprzętu elektronicznego wydaną przez Wydawnixtwa Naukowo Techniczne w roku 1987 format A4 oraz książkę SP5QU Wiktora Chojnackiego pt Pracownia Krótkofalowca wydaną przez Wydawnictwa Komunikacji i Łączności w roku 1986.
    Polecam też pisma takie jak Radioelektronik i Serwis Elektroniki (oczywiście numery archiwalne z lat 1980 do numerów bieżących) Teraz piszą miniej o serwisie ale jeszcze parę lat temu to był chleb powszedni.
    Polecam też poszukiwania w Internecie ( szukanie zaawansowane ).
  • Poziom 2  
    dzieki
    Myślę że te pozycje mi pomogą
    Jeszcze raz dzięks