Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wskaźnik ładowania baterii dochodzi tylko do 6% ?

rsos 03 Gru 2005 14:38 930 3
  • #1 03 Gru 2005 14:38
    rsos
    Poziom 9  

mam notbooka od 11 mcy wskaznik ladowania dochodzi tylko do 6% i nie mozna baterii naladowac bardziej pomocy czy musze kupowac naowa baterie?
    Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja)- błędy.
    Pisownię niektórych postów koryguję sam, jednak nie jest to moim obowiązkiem.
    Nieprawidłowy temat i post.
    TONI_2003

0 3
  • #2 03 Gru 2005 15:11
    DJ Ramzees
    Poziom 14  

Rozładuj tą baterie do oporu tak żeby laptop już niedał rady się włączyć, a następnie podłącz ją do ładowarki tylko pod żadnym pozorem nie włączaj laptopa! i zostaw go niech się poładuje przez jakieś 12 godzin, taka operacja powinna pomóc.

Powodzenia

0
  • #3 03 Gru 2005 16:59
    jarysss
    Poziom 14  

nie mozna jej naladowac chyba pisz to jak naladowac do pelna czytaj co napisane bo wszedfzie piszaesz ze trzeba formatowac baterie a sam nie wiesz dokładnie jak to sie robi ....poprostu padlo jakies ogniwo i nic nie da tylko wymiana ogniw lub znalezienie tego uszkodzonego.....maoze nawet bateria wylala tak miala cała partia notebokow MIRO....mała możliwosć ale tez mogła pasc elektronika w bateri po rozebraniu stwierdzisz, odłacz baterie i wepnij inne aku na kablu o takim samym napieciu nie wazne jakie i zobaczy czy je ładuje i wtedy stwierdzisz czy ogniwa czy elektronika

0
  • #4 10 Paź 2007 07:04
    Juryś
    Poziom 9  

a w mojej baterii poszły chyba ogniwa czy ktoś umie temu zaradzić? jak podłączam kabel do kontaktu
    to uruchamia się na chwilę wyłączył się od razu. Dalej nie reaguje. Jednak, gdy wyjmuje baterie i po chwili wsuwam ją z powrotem znów na chwilę zaskakuje. Zauważyłem także, że dolna część obudowy tuż nad baterią lekko odstaje (nieznacznie).
    Proszę poprawić post.
    Przypominam, że zdanie rozpoczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką, stosujemy również znaki przestankowe (interpunkcja).
    TONI_2003

0