Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Lexmark C710

04 Gru 2005 00:40 1224 1
  • Poziom 1  
    Witam i proszę o pomoc
    Nie mogę się doczytać jak wyzerować w drukarce Lexmark C710 transfer belt, czyli pas transferu, rozebrałem go całego i nie ma tam ani chipa, ani tranzystorów, więc pewnie w drukarce jest to zliczane, mam prawie nowy pas i chcę go uruchomić, bardzo mi zależy , bo drukarka stoi i czeka na wydrukowanie pracy licencjackiej. Mogę podesłać jak ktosś potrzebuje serwis manuala do tej C710. Z góry dziękuję za pomoc Robert
    mój mail: dcs7(malpa)internet.pl
  • Poziom 11  
    Miałem taki sam problem, pomógł mi gość od którego kupiłem drukarkę a reszty się domyśliłem :)
    Proszę wyciągnąć ten transfer z drukarki i zdjęcie2 przedstawiona jest taka zielona dźwigienka która powinna znajdować się w takiej pozycji jak na zdjęciu (na dół). Jeżeli nie jest w takiej pozycji to proszę ją przestawić ona się znajduje na sprężyce – bądź przesunąć do góry wyginając sprężynkę. . Pod ta dźwigienką jest taka okrągła szybka w której znajduje się jakby zbiorniczek który się czyści ta dźwigienką i jeżeli nie da się jej przeczyścić należy delikatnie podważyc ta szybkę i wyciągnąća nastepnie delikatnie przeczyścic (ja to zrobiłem odkurzaczem)co powinno załatwić sprawę z transferem. W moim przypadku musiałem jeszcze przeczyścić delikatnie patyczkiem higienicznym, schowany w prostokątnej rurce po lewej stronie drukarki czujnik który sprawdza wspomniane powyżej okienko i zadziałało!!!
    pozdrawiam
    Maurycy
    zdj1Drukarka Lexmark C710
    Drukarka Lexmark C710