logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 208 1.6 e-HDI - ciężki start i nierówna praca po serwisie. Wtryski?

luknan28 10 Mar 2024 11:16 246 2
REKLAMA
  • #1 20997890
    luknan28
    Poziom 2  
    Cześć. Mam problem z Peugeot 208 1.6 e-HDI 114KM. Przeskanowałem błędy przez kostkę elm i wyskoczyło mi kilka takich jak na załączonych zdjęciach. Zauważyłem że auto zaczęło ciężej odpalać po serwisie olejowo filmowym a do tego słychać nierównomierną pracę. Czy dobrze wnioskuję że to wina wtryskiwaczy? I czy płukanie układu wtryskowego może pomóc, czy jednak pozostaje tylko wymiana wtrysków?

    Peugeot 208 1.6 e-HDI - ciężki start i nierówna praca po serwisie. Wtryski? Peugeot 208 1.6 e-HDI - ciężki start i nierówna praca po serwisie. Wtryski?
  • REKLAMA
  • #2 20998653
    piotrekwoj1
    Poziom 42  
    Po błędach nic nie stwierdzisz. Potrzebna porządna diagnostyka napewno nie tą zabawką i próba przelewowa.
  • #3 21018895
    luknan28
    Poziom 2  
    Problem rozwiązany. Wtryskiwacze są sprawne. Wymieniłem na nowe ori, obudowę filtra paliwa wraz z filtrem i problem z ciężkim odpalaniem oraz nierówną pracą silnika ustąpił. Być może poprzedni nowy filtr był jakiś trefny lub obudowa się rozszczelniła i układ zasysał powietrze. W każdym razie jest już tak jak było i pali od strzała!
REKLAMA