Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig CUC3510 - telegazeta

motorolae365ok 04 Dec 2005 17:44 1203 2
    motorolae365ok
    Level 20  
    Witam,

jak zaprogramować telegazete w tym TV?

telewizor jest z niemiec ale fonia jest przerobiona na PL.

Tylko jak ustawić Telegazete przynajmniej na TVP!, TVP2, TVN i POLSAT, TVP3?
    motorolae365ok
    Level 20  
    Już coś tam pokombinowałem i się udało.
    Pilot niestety jest uniwersalny i tu sa problemy, chodzi o to że jak włanczam txt to jest wszystko ok, ale u góry jest napisae: "T0000" i za kazdym razem musze to wyłączać i dopiero później wpisywać nr strony.

Zauważyłem że w menu TV można ustawiać (nazwa dla programó, telestrony, jakies numerki i godz wył/wł) ale nie umiem się połapać jeżeli chodzi o ustawienia TXT.

Ale na razie to moy bz, bo mam nowz problem.

Telewizor odpalony był wczoraj pierwszy raz po baaaardoz długiej przerwie (podejrzewam że dłużej niż rok). Fonia została zrobiona, i wszystko było cacy, tylko że po półtorej godzine pojawił się taki obrazek: ... http://3miel.ovh.org/tv.gif ... i po sekundzie zniknął kompletnie obraz, ale jeszcze można było przełanczac programy, tyle że nic nie było widać, i wyłączyć się nie dało dopiero na TV on/off.
    Gdy go chciałem włączyć na nowo znowu ten sam obraz. Musiałem odczekać z 5 min i dopiero później spróbować. No i znowu pochodził 1 godz i to samo.
    Dzisiaj odpalam rano i od razu paski:/ i tak cały czas, czekałem godzine i to samo:/.

Co to może być?