logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Skoda Roomster '06 - jak zamienić piny zamka tylnego z 7 na 6?

Bartekzpomorza 18 Maj 2024 07:43 180 4
REKLAMA
  • #1 21086460
    Bartekzpomorza
    Poziom 6  
    Roomster '06 zamek tylni zamiana pinów z 7 na 6
    Zamek się popsuł więc kupiłem używany ale niestety oryginalny ma 6 pin a nowy 7 pin wtyczkę. Potrzebuję pomocy schemat lub rozpisanie pinów. Moje drzwi mają korbę, domykania więc nie musi być:) byle centralny działał. Ręka trzymająca dwa niebieskie złącza elektryczne zamka samochodowego z różną liczbą pinów.
  • REKLAMA
  • #2 21086470
    ociz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wymieniać zamek w VAG na używany to tak jakby olej w silniku zmieniać na używany... Odżałuj te 200zł, i kup nowy, taki jak trzeba.
  • REKLAMA
  • #3 21086474
    Bartekzpomorza
    Poziom 6  
    Nowy to 700 śpiewają. Więc dlatego kombinuję
  • REKLAMA
  • #4 21090420
    XMarian
    Poziom 6  
    Wez kartkę długopis i multimetr a potem sobie rozpisz który pin do czego idzie dość łatwo to można nawet bez multimetru ustalić jeśli dodatkowy pin jest od swicha to masz szanse że to zadziała.
    Zobacz też czy przewody nie są tych samych kolorów to ułatwi sprawę.

    ps Ja bym zwrócił zamek i kupił nowy pasujący ale jak lubisz zabawy takie i chcesz zaraz znów naprawiać to sprawdź czy to zadziała.
REKLAMA