Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik przebytej drogi

06 Gru 2005 17:28 1851 7
  • Poziom 10  
    Mam problem wymienilem zegary na zegary z obrotomierzem i sie okazal ze wywala mi kod bledu nr 24 okazalo sie ze w pretkosciomierzu brak jest czujnika przebytej drogi czy cos takiego a w tamtych zegarach jest , chcialem przelozyc sam pretkosciomierz ale brak jest sciezek w konsoli a w tamtej starej jest no i moje pytanko czy mozna podlaczyc ten czujnik do wiazki ktora wtyka sie w tablice jak tak to pod ktore piny ,prosze o pomoc
  • spec od auto-elektro
    przecież w c360 niema podłaczenia pod komputer.
  • Poziom 29  
    C330 i MF też tego nie mają :D

A tak na poważnie jakbyś z łaski swojej powiedział jakie masz autko to byłby lux - nikt z obecnych tutaj nie jest w posiadaniu kryształowej kuli do czytania w cudzych myślach.

Niektóre autka (np. w Swifcie) miały sensor prędkości zamontowany przy szydkosciomierzu ale już wersje z automatyczną skrzynią biegów mogły mieć czujnik zamontowany w skrzyni. Dlatego deski rozdzielcze moga się różnić.
    Jeśli masz schemat do autka to powinieneś sam bez problemów to podłaczyć bezpośrednio w złącze (o ile inne piny bedą pasowały).
  • Poziom 25  
    Witam
    Panowie powyżej mają racje a ja szczelam że jest to OPEL jeśli tak to możesz wewalić się wprost do wiązki od zegarów.
    POZDRAWIAM
  • Poziom 10  
    Tak to jest opel vectra 1.8 wlasnie o to mi chodzi @gumiś_rzesz zeby mozna bylo sie podpiac pod wiazke ale niewiem pod jakie kabelki jak ktos wie to prosze o podpowiedz .Aha sorki ze nie napisalem jakie auto i wyszlo male zamieszanie .
  • Poziom 10  
    Panowie chodzi mi tylko pod jakim pinem w zlaczu 16 pinowym w tablicy licznikow jest sygnal do impulsatora
  • Poziom 10  
    pin 5, pin 3 i pin 7
  • Poziom 1  
    A ja potrzebuje schemat tego czegoś właśnie do astry 1.6 i opis cześci.Jeszcze tego na oczy nie widziałem ale mam ten błąd wiec trzeba bedzie naprawiac.Z góry bardzo dziekuje,o ile ktoś to posiada:?: