Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki eliptyczne na półke

07 Gru 2005 19:03 3519 7
  • Poziom 10  
    Witam, mam pytanko. Kumpel chce kupić jajka na półke. I chce Albo Helix BLUE 69 MK II ablo Helix ESPRIT HXS 169 . Espirity są wyższym modelem. Kumpel moze je miec w cenach, różnocy 100 zł a więc kolejno 200 zł i 300 zł. Czy jest sens dopłacana 100 zł i czy bedzie to odczówalne czy raczej nie i lepiej kupic na półke serie blue ?? Prosiłbym o szybkie odpowiedzi bo troszke mu sie spieszy z kupnem Na tej stronce są opisane te i inne głośniki : http://www.fox.4lan.pl/helix.htm
  • Poziom 1  
    wiesz jakbym byl nim to nie kupywalbym w ogole glosnikow 3 droznych a jeszcze do tego elipsowych. z tego co orientuje sie od znajomych ktorzy mieli takie glosniki w samochodzie to to ze popsuly sie i straciki tylko pieniadze.
  • Poziom 31  
    Ja bym inwestował w wyższą serię. 100zł na ogół robi różnicę. Ale przyznaję, że nie słyszałem osobiście ani jednych ani drugich. Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    elipsom mowimy zdecydowanie NIE !!!!!! pamietaj ze nigdy nie wydobedziesz czystego dzwieku z eliptycznych glosnikow!!!! a o czystym basiku to zapomnij
  • Poziom 11  
    eliptyczne to bagno ale wiekszym bledem jest montowanie jakichkolwiek glosnikow w polke.
  • Poziom 14  
    lepiej zbierac na porzadny przód albo na wzmaka do przodu lub jak sie jeszcze nie ma to na suba i wzmaka oczywiscie do niego ;P glosniki w polce moze daja duze cisnienie alustyczne ale zupelnie psuja scene.
  • Moderator - GSM
    donkamillo11 napisał:
    wiesz jakbym byl nim to nie kupywalbym w ogole glosnikow 3 droznych a jeszcze do tego elipsowych. z tego co orientuje sie od znajomych ktorzy mieli takie glosniki w samochodzie to to ze popsuly sie i straciki tylko pieniadze.
    hmmm ciekawe a moze kolega mi powie co sie w tych glosnikach zepsuło?
    :D
  • Poziom 10  
    Aj nie slyszeliscie i sie wypowiadacie, ja ma Helixy (nie powiem ktore bo musialbym spojrzec) eliptyczne trzy drozne- do brzemienia nie mam najmniejszych zastrzezen- czyste ladne, bass poprawny, z moca a do tego wysokie na poziomie. Glosniki maja 1,5 roku , nie oszczedam ich (szyby i lusterka drza :P ) a sprawuja sie ciagle dobrze.

Z poleczki najlepiej sobie kabelki do kostki rozlaczanej podlaczyc i zawsze ja mozna latwo zdemontowac.