Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomiar czułości Odbiornika radiowego. Mam taki temat referat

07 Gru 2005 23:20 2569 14
  • Poziom 10  
    Mam przygotowac referat "pomiar czułości odbiornika radiowego" nic mi niestety na ten temat nie wiadomo i chciałbym sie czegoś dowiedziec. :|
  • Poziom 25  
    Postaram Ci się coś pomóc ale najwcześniej w poniedziałek
  • Poziom 10  
    Dzięki z góry.
  • Poziom 10  
    Poradzi mi ktos cos kiedys ??
  • Poziom 25  
    Przepraszam Cię ale byłem chory i nie miałem dostępu do internetu. Jeśli będzie to jeszcze dla Ciebie aktualne to wyślę Ci w poniedziałek
  • Poziom 10  
    jasne że aktualne tylko że jak bym mógł prosic to o konkrety bo ogólniki w literaturze znalazłem
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    mam te materiały , jak Ci je przepchnąć (około 10 skanów z książek i zeszytów) po 500kB
  • Poziom 10  
    moze na maila
    Krzysztof202(malpa)interia.pl
  • Poziom 10  
    WITAM
    POTRZBUJE MATERIALOW NA TEMAT PORUSZANY NA POSCIE, CZYLI: "Pomiar czułości Odbiornika radiowego.", MOGE LICZYC NA POMOC.

POZDRAWIAM
    WALDLAS
  • Poziom 25  
    Poszukam,chyba mam te skany zachowane. Jeśli nie to zeskanuję, ale to kwestia tygodnia będzie.
  • Poziom 10  
    WITAM!
    OK, POCZEKAM ....
    DZIEKI

POZRAWIAM
  • Poziom 10  
    wielkie dzieki
    napewno sie przyda
    pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Waldlas masz już te materiały? Mnie nie składa się jakoś jechać do domu rodzinnego (a tam mam te materiały), tak że jak potrzebujesz to będe w domu za tydzień i dopiero mogę odskanować. Chyba że Kszysztof_202 może Ci je podesłać. Spróbuj na priva.
  • Poziom 10  
    juz dostalem
    dzieki za checi
    pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Moze powiem jak my to robilismy na pracowni, a mianowicie rozkrecasz odbiornik na max ( volume, basy itp.), potrzebny ci miernik mocy, podpinasz sie pod glosnik, do anteny dostarczasz sygnal z generatora o odpowiedniej czestotliwosci. szukasz fali swojego generatora i jak znajdziesz to zmniejszasz amplitude z generatora tak, by moc na mierniku spadla o polowe. Odczytujesz amplitude i masz czulosc w mV czy tam µV. W czasie zmniejszania tej amplitudy mozesz sie jeszcze probowac dostrajać do czestotliwosci. ARCz wyłaczone.