Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mita 3060 - utyka papier pod bębnem

08 Gru 2005 12:45 848 3

 • Poziom 43  
  Problem w tym, że niekiedy chodzi ok a niekiedy utknie. Elektroda dolna jest czysta, patrzyłem na odrywanie - pracuje. ///papier który klient używa jest suchy. Palce bębna ok.
 • Poziom 25  
  Witam

  Sprwdż całą drogę papieru. Przed dolną elektrodą masz dwa wałki - powinny być czyste a pod blachą przed wałkami na całęj długości naklejkona jest taka czarna taśma zobacz czy nie jest zdarta(jak tak to musisz wymienić).

  A jaki jest stran licznika?
  I jeszcze sprawdź dobrze kostki dolnej elektrody czy nie ma przebicia.
  A najlepiej podmnień jeśli masz możliwość.

  Pozdrawiam
 • Specjalista - kserokopiarki
  sprzęgła padają, miałem to w tym modelu, wyczyść, ale raczej będziesz musiał wymienić, no chyba, że zacina sie np. czujnik na drodze papieru. A jesteś pewien, że tylko pod bębnem są zaciecia? miałem też tak, że winny był switch w utrwalaniu, a problemy były podobne, jeśli to jest maszyna bez dodatkowych szuflad, to na samym dole po prawej stronie będziesz miał jeden foto czujnik, który jest do papieru z banku kaset, o ile pamietam to możesz go użyc do utrwalania, więc nim zajmiesz sie sprzęgłami, sprawdź switche
 • Poziom 26  
  Jeśli kartka zacina sie w kształt litery Z na elektrodzie.to sprawdź sprzęgła sterujące rejestracją.Odkręć tylną obudowę i po lewej stronie masz moduł 2 sprzęgieł.Rozbiesz na częsci pierwsze odtłuść,potraktuj delikatnie pilnikem tarcze sprzęgła.NICZYM NIE SMARUJ!!!!!!!!!!
  Powinno pomóc.W najgorszym przypadku zamów nowe.
  Pozdrawiam