logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak usunąć blokadę prędkości w hulajnodze Yadea ElitePrime?

licznermarek 22 Sie 2024 20:13 159 3
REKLAMA
  • #1 21200173
    licznermarek
    Poziom 3  
    Witam szanowne grono.
    Hulajnoga elektryczna Yadea ElitePrime
    Czy wie ktoś, jak usunąć blokadę prędkości w tej hulajnodze?
    Pojazd w trybie S jedzie max
    25 km/h, a w trybie X tak samo...
    Z góry dziękuję za pomoc. Elektryczna hulajnoga Yadea ElitePrime zaparkowana na asfalcie, otoczona zielenią.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 21200855
    licznermarek
    Poziom 3  
    Ok, godz. 17:00 będę w domu, to sprawdzę... znalazłem jeszcze coś takiego. Jeżeli to, co mi podesłałeś, nie zadziała, spróbuję tej drugiej opcji. A ciekawy jestem... podeślę jeszcze zdjęcie sterownika opcjonalnie Instrukcja dotycząca ograniczeń dla Yadea G5 i Lexmoto E-lex.

    Dodano po 3 [minuty]:

    Ok godz 17:00 będę w domu to sprawdzę... znalazłem jeszcze coś takiego.
    Jeżeli to co mi podesłałeś nie zadziała, spróbuję tej drugiej opcji.
    A ciekawy jestem... podeślę jeszcze zdjęcie sterownika opcjonalnie Instrukcja dotycząca ograniczeń dla Yadea G5 i Lexmoto E-lex.
  • #4 21205198
    licznermarek
    Poziom 3  
    Lipa, nie działa. Powraca do stanu fabrycznego, lecz po odblokowaniu
    P
    przez aplikację po trybie Sport, 4 bieg X dalej jedzie max 25 km/h, jest opcja wgrania softa? Dodaję foto sterownika.

    Zbliżenie na sterownik z kolorowymi przewodami i elektroniką wewnątrz urządzenia. Sterownik z przewodami i układami elektronicznymi wewnątrz obudowy. Zdjęcie wnętrza sterownika z wieloma przewodami. Zbliżenie na wnętrze sterownika z widocznymi kablami o różnych kolorach. Zbliżenie na wnętrze sterownika z widocznymi kolorowymi kablami i złączami. Sterownik z kablami w urządzeniu elektronicznym. Sterownik do silnika bezszczotkowego DC na drewnianej powierzchni Zdjęcie sterownika urządzenia elektronicznego na drewnianej podłodze. Zdjęcie sterownika elektronicznego na drewnianej powierzchni. Zdjęcie sterownika elektronicznego z kolorowymi oznaczeniami na górnej części. Zdjęcie sterownika hulajnogi z widocznymi przewodami i elementami elektronicznymi. Sterownik elektroniczny trzymany w ręku, widoczna płytka z różnymi komponentami. Sterownik elektrycznego pojazdu z widocznymi komponentami i kablami. Zbliżenie na płytkę sterownika z różnymi komponentami elektronicznymi. Zbliżenie na płytkę sterownika z elektroniką i kondensatorem.
REKLAMA