Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor PHILIPS 32PW9520 czasami nie włącza się.

08 Gru 2005 21:46 2355 5
  • Poziom 10  
    Witam,

Mam problem z telewizorem jak w temacie. Od czasu do czasu po wyłączeniu go z pilota w stan czuwania nie mam możliwości uruchomienia go ponownie z pilota, gdy próbuję go uruchomić dioda na przednim panelu przełącza się z czerwonej na niebieską i mruga gdy trzymam przycisk na pilocie ale nie uruchamia telewizora, a gdy puszczam przycisk na pilocie wraca do diody czerwonej i klapa (telewizor nie reaguje jest nadal w stanie czuwania i nawet nie pomaga uruchamianie go z przycisków funkcyjnych na górze telewizora). Pomaga wtedy tylko wyłączenie telewizora z przycisku na panelu całkowicie i włączeniu go ponownie. Jest to trochę wkurzające bo trzeba wstawać z fotela (po co pilot). Telewizor posiadam około trzech tygodni, a wystąpiło to dwa razy. I jeszcze jedna uwaga gdy pod głośnię troszkę więcej telewizor na jakimś programie muzycznym dochodzą do ucha jakieś brzęczenia przy niskich tonach tak jakby coś w nim było nie dokręcone lub coś nie tak z głośnikami (charczenie). Czy u innych użytkownikach tego sprzętu występują podobne objawy?
    Jeszcze jedna prośba do użytkowników tego telewizorka jak by ktoś mógł mi na e-mail napisać konfigurację obrazu jak najlepszą aby nie było widać pikseli z bliska to bym był wdzięczny (w miarę możliwości).

PozdR
    einwohner
  • Poziom 28  
    Pare tygodni... no to chyba masz gwarancie, a jak tak, to po co zawracasz sobie tym glowe, no chyba rze masz doszcz gwarancii i swendzi Czi pogrzebacz z liutownico ?
  • Poziom 29  
    Witam !
    Kondensatory w przetwornicy do wymiany w pierwszej kolejności,strona pierwotna.
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    rroman napisał:
    Witam !
    Kondensatory w przetwornicy do wymiany w pierwszej kolejności,strona pierwotna.
    Pozdrawiam

Tak, maszie rozumiecz, ale w tv 3! tygodniowym aparaczie ? No chyba rze kupil urzywany, czyli po pszejszcziach.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Zgłosiłem się do serwisu, a tam powiedziano żebym jeszcze się trochę wstrzymał do momentu jak ten objaw będzie występował częściej bo inaczej będą mieć problem ze zlokalizowaniem usterki jeśli sam telewizor nie zapisał błędu także czekam i zobaczymy co dalej.