Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Licznik stron w HP Lj III

14 Kwi 2003 13:13 1720 6
  • Poziom 14  
    Mam takom drukarke i nie wiem jak sprawdzić ilość stron jakie już wydrukowała....????
  • Poziom 14  
    Pytanie nieaktualne.... już wiem....jak to zrobić... ale czy 58 tyś. stron to dużo na laser? nie chce brać papieru, albo papier zatrzymuje się w połowie drukarki i wyskakuje ERROR 13 PAPER JAM a zaraz po odblokowaniu papieru ERROR O2 WARNING UP..... po naciśnięciu przycisku Continue drukarka drukuje dalej i czasem wszystko jest ok...najczęściej dzieje się tak gdy podam kartkę przez podajnik pojedynczych kartek... wałki na wejściu podajnika wyczyściłem acetonem ale nic to nie dało.... Co może być przyczyną???
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    :arrow: JarGol Następnym razem w przypadku zmiany treści postu należy skorzystać z przycisku zmień .W ten sposób zmienisz temat postu oraz jego treść.W tej chwili temat postu odbiega od treści tego postu.
  • Poziom 32  
    Trzeba umyc caly tor prowadzenia papieru lub niektore elementy wymienic.Musisz to ocenic wizualnie. Aceton nie jest dobrym pomyslem - woda i mydlo - jak dla ludzi
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    "Podzielam ten poglad woda mydlo czasami szczotka :), do gumowych rolek jest poza tym specjalny plyn ktory bardzo dobrze usowa pyl celulozowy i toner".... pytanie do moderatorów JAK TEN POST TU WSKOCZYL??????
  • Użytkownik obserwowany
    Witam.
    Jeżeli blokuje Ci kartkę w pobliżu fussera, to naprawdopodobnie uszkodzony masz jeden z elementów sprzęgła / patrząc od przodu po prawej stronie z boku, u góry/. Często pęka / chyba ze starości/zewnętrzny element tego sprzęgła.Z tego co wiem to nowe razem z trybami kosztuje ok. 50 zł.