Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wasze zdanie o ecs k7s6a

dade 14 Apr 2003 15:57 1418 13
    dade
    Level 10  
    skaldam gosciowi komputer i chcialem wiedziec jak ta plyta bedzie chodzic z xp1700+ jesli ktos ma doswiadczenie z taka plytka to prosze o opinie
    Sołeczek
    Level 11  
    Ja mam k7s5a z lanem i chodzi bez zarzutów, a procek 1200 Athlon 256 DDR narazie nie miałem z nią problemów
    awkp
    Level 17  
    z XP1700+ też chodzi bez problemów

Awkp
    Jaco18
    Level 26  
    Dobra płytka, co prawda nie ma już możliwości umieszczenia symulatonicznie DDR/SDR (to do tańszych zestawów tak jak S5A) ale za to nie gubi ustawień biosu, obsługuje szybsze dyski i ma możliwość taktnięcia proca.

Polecam, składałem ostatnio komp z czymś takim.
    kolabor
    Level 11  
    dołączam się - spoko płyta, tania i dobra tzn wydajna. Mam athlona 1700 XP na takiej płycie i chodzi bez zarzutu.
    maxx2
    Level 16  
    witam,a nie lepiej dolozyc kilka zł. i kupic L7VTA ?
    dugii
    Level 12  
    mam trochę starszą płytę ECS k7s5a z Athlonem 1800 + i sprawuje sie bardzo dobrze, nie mam żadnych problemów.
    iNTELL
    Level 30  
    Jak sama nazwa mówi Extra Cieciowaty Syf. Nie mam przekonania do tych płyt, miałem 3 i 3 padły z czego 2 w taki sposób że dym z kompa poszedł, są to płytki o małej wydajności raczej do zastosowań biurowych, ale to tylko moje zdanie, ja zdecydowanie polecam ASUS'A
    BadDog
    Level 15  
    Sołeczek wrote:
    Ja mam k7s5a z lanem i chodzi bez zarzutów, a procek 1200 Athlon 256 DDR narazie nie miałem z nią problemów

Podobna konfiguracja, płyta ECS k7 VTA3 pierwsza płyta nie zawsze dawała się odpalać (na różnych zasilaczach ). Druga odpukać chodzi dobrze. Qmpel ma na Sisie i niebardzo mi się to podoba, pierwszą wymieniłem mu bo się resetowała, druga jakoś chodzi, ale nie rewelacja.
    Nie polecam więc ECSow :evil:
    opelr
    Level 29  
    Czego się spodziewać po najtańszym sprzęcie,wiadomo że jest najmniej wydajny,i gryzie się z większością zestawów wyposażonych w więcej niż grafikę,nawet do biura się nie nadaje (karta sieć i modem itp).,i nie chodzi tu o psucie się bo sypią się najlepsze,ale lepiej 50-70 dołożyć i coś z markowej firmy kupić.
    skorka_tech
    Level 11  
    Polecam mam tak plytke na 1700+ i kreci sie na 2000+ spoczko!
    mzielin
    Level 22  
    Mam teraz u siebie taką od prawie roku. Żadnych problemów. 1700+ podkręcony.
    PCMAN
    Level 17  
    Mam tą płytę z Athlonem 2000+ i 256MB DDR SDRAM. Chodzi bez żadnych problemów i ma wszstko czego do szczęscia potrzeba. A zamiast dokładać kilkadziesiąt zł do lepszej płyty wolałem kupić lepszego procka i więcej RAM'u.