logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Tanie rozszerzenie pamięci Xbox Series S - Adapter NVMe i SSD WD SN530 - Jak to ugryźć?

gressive 28 Paź 2024 11:02 225 3
REKLAMA
  • #1 21279827
    gressive
    Poziom 4  
    Cześć, mam pytanie odnośnie taniego rozszerzenia pamięci w Xbox Series S. Chodzi o adapter NVMe + dysk SSD WD 256GB SN530 M.2 NVME 2230. Czy po zakupie mógłbym taką kartę od razu podpiąć pod konsolę i cieszyć się większą pamięcią? W sieci wyczytałem, że trzeba takiej karcie zrobić format. Pytam, ponieważ nie będę mieć jak przeprowadzić takiej akcji. Może ktoś coś wie?
  • REKLAMA
  • #2 21280816
    lysy1980
    Poziom 33  
    Nie. Musisz mieć dysk CH SN530 od WD, czyli taki który występował jako oryginalny wbudowany w konsole. Każdy inny dysk włożony w konsole wyświetli komunikat o niekompatybilności.
  • REKLAMA
  • #3 21282493
    gressive
    Poziom 4  
    Ale ja właśnie piszę o takim dysku. Wiem, że na chwilę obecną tylko on jest kompatybilny. Wyczytałem też, że będę potrzebował kolejnego adaptera tym razem NVMe USB. Po prostu ciekawi mnie czy już ktoś to próbował, ale sądząc po odzewie to powonieniem popytać na typowo konsolowym forum.
  • Pomocny post
    #4 21283506
    lysy1980
    Poziom 33  
    Tak próbował. Ja też używam 2 szt takich dysków w Series X i S
    Napisałem Ci jaki ma być model dysku bo napisałeś tylko SN530 a są 2 rodzaje tych dysków. ma być CH SN530 nie PC SN530.






REKLAMA