Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VDO Dayton antena GPS

12 Gru 2005 11:43 4198 6
 • Poziom 10  
  Może to dość nie typowe pytanie, ale mam niemały problem. Mam MR4000 VDO Daytona i nie wiem jak podłączyć antenę GPS. Z tyłu są gniazda na wytki ISO ( zasilanie, głośniki, zmieniarka ) i wejście antenowe - typowe, jak to bywa w radiach samochodowych. Kupiłem antenę GPS, jednak wtyk do niczego nie pasuje. Pytanie moje:gdzie podłączyć tą antenę GPS, czy do tego gniazda anteny radiowej? Podpowiedzcie!!!
 • Poziom 40  
  W MR4000 jest wyjście na antene GPS. Jest to złącze typu SMB - wygląda jak wystający gwint lub śrubka o średnicy ok 3-4mm - przyjrzyj się.
 • Poziom 10  
  Może pomyślisz, że jestem jakiś ciemny. Ale uwierz mi, nie ma żadnego wyjścia na antenę. Jest potrójne gniazdo ISO ( zasilanie+glośniki+zmieniarka) i tylko wejście na antenę radiową. I co wy na to? Pomocy! :cry:
 • Poziom 40  
  Może pomyliłem tego MR4000 z innym MR - wyglądają podobnie. W urządzeniu które miałem było złącze.
  Jeśli rzeczywiście nie ma złącza do anteny wtedy potrzebny jest zewnętrzny czytnik CDROM.
 • Poziom 10  
  Ale przecież to jest Navi z odtwarzaczem CD. Nie wiem po co dołączać jeszcze czytnik CD. Moim zdaniem wystarczy podłączyć antenę GPS i wsio. I wydaje mi się,że powinna być podłączona gdzieś w tym szerokim gnieździe co zmieniarka (C1,C2,C3). Tylko gdzie? Może ktoś przerabiał ten temat? :?:
 • Poziom 10  
  Niestety, to jest część nawigacji MS 4000. Potrzebny jest czytnik nawigacji - tam jest cały GPS. GPS jest np. w MS 4100 (radio w jednej obudowie z GPS).
 • Pomocny post
  Spec od car audio
  W zasadzie jest to radioodtwarzacz z monitorem do nawigacji. Musisz mieć drugą część co się nazywa PC4000 i to jest nawigacja właściwa.