Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tesla ARN 250

12 Gru 2005 19:26 1832 8
  • Poziom 11  
    Witam, czy ktoś spotkał się z takim głośnikiem lub ma jego parametry ? Pozdrawiam
  • Spec od akustyki
    koło arna to to moze lezało.... to jakaś podruba - tesla niema w ofercie takich głośników
  • Poziom 11  
    TVM do bardzo drogich nie należą, ale z drugiej strony 150-tkę też podrabiają. Napisałem do właściciela z prośbą o parametry, ale cisza.
  • Poziom 12  
    to nie jest tesla/pokaż mębrane bo nie chcę wyrokować ale kosz mi coś przypomina, ile za to dałeś...
  • Poziom 21  
    Witam

Heh... i ten napis "made for TVM" ;)

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    na szczęście nie kupiłem - szukam jakiegoś głośnika na suba do auta, mam paczkę ok 40cmx40cmx25cm z dziurą na 30 cm głośnik (zamknięta paczka gitarowa). Chodzi mi bardziej o jakość dźwięku, niż o totalny łomot. Będzie to podłączone do wzmaka z filtrem - nie pamiętam dokładnie mocy alu tu jest taki sam: http://cgi.ebay.com/Road-Gear-2-Channel-MOSFE...QitemZ5834687868QQcategoryZ4950QQcmdZViewItem Przednia strona głośnika wyglada tak jak na zdjęciu

• Spec od akustyki
    Buahahaha.

Ktoś sobie zrobił kawał i nakleił nalepke TVM na zwykłego dibeisi. W żadnym przypadku tego nie kupuj. Zwykłe oszustwo.
  • Poziom 27  
    Kiedyś były na Prolechu sprzedawane...
  • Poziom 25  
    Trochę późno - ale po zdrapanu nalepki spod spodu wylazło : prosonic yd 250 C-4