Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja Siemensa Peugeot 406

adachjar 13 Gru 2005 08:35 5542 10
  • #1 13 Gru 2005 08:35
    adachjar
    Poziom 9  

Witam !!!
    Posiadam nawigację jak w temacie, czyli oryginalna jaka była montowana w tych autach. Niestety brak pilota ;-( Czy dalo by sie jakoś dorobić takiego pilota?? W wyświetlaczu odbiornik podczerwieni jest na układzie U2535B. A moze dalo by sie przyuczyć jakiegoś uniwersalnego pilota.
    Pozdrawiam Jarek

0 10
  • #2 17 Gru 2005 16:34
    adachjar
    Poziom 9  

Witam !!!
    Na allegro znalazlem pilota uniwersalnego "OSKAR" firmy Elmak w dobrej cenie. Z opisu wynika, że jest możliwość przyuczenia klawisz po klawiszu z oryginalnego pilota a ja wlasnie mam dostep do oryginału. Czy rzeczywiście jest taka możliwość. Martwi mnie to, że jest to nietypowy pilot i nawet nie wiem w jaim standardzie pracuje. A może jest jakiś inny sposób na sklonowanie takiego pilota ?? Tak jak pisałem wcześniej płytka odbiornika poczerwieni ma scalak U2535B ( http://www.elektronikpool.de/Sheets/u2535b.pdf ) a na jej spodzie napisy: 3100 94V-0, S108 894 001 A0 BOT
    Może ktoś by mi pomógł w dorobieniu takiego pilota ( oczywiście odpłatnie)
    Pozdrawiam Jarek
    PS Czytnik nawigacji ma napisy:
    Siemens Boitier Calculateur Aids Navigation Monochrome PSA
    5WK76018J
    PSA 96 312 617 8003

0
  • #3 13 Kwi 2006 19:08
    maxcarkomis
    Poziom 1  

witam serdecznie znalazłem na forum za szukał pan pilota do navigacji do peugeota mam niestety ten sam problem mam taką samą nawigacje w peugeocie 206 mam pytanie jak udało sie panu wyjsc z tego problemu albo gdzie udało sie panu kupic takiego pilota z góry serdecznie dziekuje za odpowiedz

0
  • #4 05 Gru 2007 22:00
    iwona.szczypka
    Poziom 2  

Witam
    Właśnie proszę też o pomoc mam oryginalna nawigacje Simensa i brakuje mi pilota, denerwuje mnie jego brak ponieważ nie mogę ustawić daty ani godziny ponieważ on jet potrzebny do tych ustawień.
    Może jest pan mi jakoś pomoc może jakiś zamiennik pilocika.
    Pozdrawiam

0
  • #5 19 Gru 2007 20:09
    maxipug
    Poziom 12  

i ja się podpinam do tematu, idzie jakoś zastąpić orginalnego pilota???sam szukam cczym można go zastąpić albo kupić orginał

0
  • #6 19 Gru 2007 23:17
    SlaweK
    Poziom 43  

Jeśli wyślesz oryginał do firmy Elmak to przeanalizują go i zrobią podróbę. Ostatnio na Allegro widziałem ich podróbkę do aparatów fotograficznych więc wygląda że bawią się też w inne.

SławeK

0
  • #7 20 Gru 2007 08:48
    maxipug
    Poziom 12  

SlaweK hmmm i tu problem jakbym miał orginał to bym nie szukał.....

0
  • #9 22 Sty 2008 21:02
    iwona.szczypka
    Poziom 2  

Witam wszystkich
    właśnie czytam jak piszecie o tym pilocie bardzo proszę o pomoc właśnie mam citroena xare nawigacja Simensa orginał i nie mogę ustawić daty ani godziny normalnie juz nie wiem co mam zrobić podam adres może ktoś mi pomorze pozdrawiam wszystkich
    iwo.sz(malpa)poczta.fm

0
  • #10 01 Lut 2008 23:12
    madax
    Poziom 10  

Jestem następny do pilota.
    Mam Citroena Picasso z nawigacją, nie mogę ustawić godziny i daty.
    Może ktoś nam pomoże?

0
  • #11 26 Paź 2008 12:13
    bulczas
    Poziom 9  

czy temat pilota do nawigacji umarł na amen?
    jak rozwiązaliście problem mrugającej daty i godziny...

0
  Szukaj w 5mln produktów