Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio cyfrowe (najlepiej z RDS)

Obecny 14 Gru 2005 13:54 1985 2
  • #1 14 Gru 2005 13:54
    Obecny
    Poziom 14  

Przymierzam sie do zkupu RADIA CYFROWEGO jako iz mieszkam w miejscu gdzie radia analogowe (z gałką) nie sprawdzają sie specjalnie a w samochodzie przed domem łapie wszystko co mi potrzeba mysle że jeśli do domu sprawie sobie taki odbiornik problem zniknie!
    warunki :) Nowe, marka nie ma znaczenia, wysoka czułość, cena nie wysoka tzn do około 250 pln, nie ma to byc samodzielny tuner radiowy taki do wzmacniacza ale całe radio z głosnikami itd, widziałem na allegro wynalazki typu first, elta i inne ale nie wiem co dobrze zrobic, czy w ogole coś robić :) wiec licze na waszą pomoc! może być z wbudowanym cd czy mp3 i innymi wynalazkami ale ja wymagam tylko radia reszta bedzie sie marnować :)
    pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, dziekuje

0 2
  • #2 14 Gru 2005 14:01
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

radio cyfrowe to DAB. Radia cyfrowego też możesz sobie z satelity posłuchać. Ty szukasz radia z syntezą. Właściwie każdy nowy firmowy odbiornik ma już takie radyjko wbudowane. Kup sobie jakąś firmową miniwieżę i problem z głowy. Masz tuner z odczytem cyfrowym, cd, często z odczytem mp3, a ztyłu możesz sobie dołączyć antenę. I to od jej jakości będzie zależeć jakość odbioru.

0
  • #3 14 Gru 2005 14:11
    Obecny
    Poziom 14  

Wczoraj bawilem sie w markecie dwoma takimi radiami z SYNTEZĄ oba mialy identyczne anteny, takie zwykle pokojowe, Elta odbierala prawie wszystko idealnie a na First byly praktycznie tylko szumy wiec czy aby napewno tylko antena ma znaczenie ? Mini wieza z takim radiem to chyba juz przekracza moj budrzet, cos konkretnego mozna polecic ?

0
  Szukaj w 5mln produktów