Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy warto kupic drukarke HP3820

pawel5000 14 Dec 2005 15:32 1056 2
    pawel5000
    Level 11  
    Witam
    Chce sobie kupic drukarke uzywanom do 150 zl.Moge kupic hp 3820
    za 100 zl z tuszami i usprawnionom zebatkom co o tym sadzicje czy to dobra cena i czy ta drukarka jest w miare dobra.Chyba ze polecacje cos innego w cenie do 150 zl

Dzieki za pomoc
    janowak
    Level 12  
    co do tej drukarki (3820) niewątpliwa zaleta to tusz duuuże łatwe w uzupełnieniu problemem stacja serwisowa a właściwie jej napęd ale jesli jest solidnie naprawiony... nie widze problemu jeszcze jedna "zaleta" to fakt ze na elce i nie tylko jest wiele postów jak ją naprawiac. ale co do ceny to za 150 można kupić laserówkę choćby hp 6l banalna w regeneracji toneru
    Dodo
    Level 10  
    Przepraszam że się wcinam w temat, ponieważ mam także drukarkę HP 3820 i mam ją bardzo długo. Opócz tego że napełniałem już tusz chodzi jak zegareczek, ale tusz napełniany jest w solidnym punkcie gdzie płukane są ultradźwiękami i napełniane maszynowo jest tylko pewne ale. Napełniałem ostatnio tusze - oba i wyobraźcie sobie drukarka nadal widzi je po włączeniu jako puste, co objawia się komunikatem na ekranie dlaczego tak sie dzieje ? Poza tym mam prośbę, jeśli chodzi o tą laserówkę, to czy ona także jest w kolorze i mniej więcej jaki jest koszt regeneracji zasobników ? Dzięki i wybaczcie że się wciąłem w Wasz temat, ale napisałem o tym swój post którego na stronach ;Elektrody" nie ma, dziwne co ? Dlatego piszę