Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stroik do gitary

14 Gru 2005 17:12 2313 2
  • Poziom 11  
    Witajcie
    Mam nadzieje że pomożecie mi z moim problemem. Mam stroik do gitary ELTO GT-505 od pewnego czasu nie działa (nie wyłapuje dźwięków) znaczy czasami cos złapie ale tego nie można nazwać że działa. Co mogło się stać czy to jest wina mikrofonu a może czegoś innego??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    na twoim miejscu sprawdziłbym czy niema zimnych lutów,albo gniazdo jack może być uszkodzone {wyrobione}bo ono załącza mikrofon jak stroisz pudło ,oczywiście jack musi być wyjęty. jak to nie pomoże to
    zmień mikrofon koszt to ok 2PLN
  • Poziom 43  
    Do jakiej gitary elektryk?

ja generalnie jestem za uzywaniem słuchu. Generalnie starczy miec opracowany jeden ton powiedzmy A z kamertonu a nastepnei trzeba się nauczyć jakiejs metody porownywania dźwieków ze soba. Ja robie tak, w przypadku elektryka: wlaczam przester i szukam takiego wlasciwego wspolbrzmienia pomiędzy strunami, problem jest jedynie pomiędzy struna B a G, gdzie wystepuje inny interwał.

Sądze ze to może byc wina tego mikrofoniku, sa to takie male wkładki które można wymieniać.

Generalnie zauwazyłem, że łatwiej stroi mi się na procesorze gitarowym, lub na kompie APG Guitar tuner niż na stroikach firmowych jesli już nie chce mi się za bardzo sluchac gitary.