Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cd klawiatury SilverCrest

cjerzy1 14 Dec 2005 21:20 7282 5
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    cjerzy1 wrote:
    nie mogę pisać niektórych znaków

Których?
    cjerzy1 wrote:
    albo znaki wy

Czy mogę prosić o wytłumaczenie tego fragmentu zdania?
    cjerzy1
    Level 20  
    Nie mogę pisać znaku "zł" umieszczonego na klawiszu obok klawisza "enter". Poza tym niektóre znaki są wyświetlane po naciśnięciu zupełnie innych klawiszy niż tych na których widnieją. Np znak pytajnika umieszczony na klawiszu "4" wyświetla się gdy nacisnę klawisz z literką "ć". Podobnie ma się rzecz z niektórymi innymi znakami. Tak jest gdy klawiatura jest ustawiona na polski (programisty), natomiast gdy przestawie ją na polski (214) to znak pytajnika jest wy
  • Helpful post
    jokrasa
    Level 28  
    Spróbuj, odinstalować wszystkie stery, ze skasowaniem klawiatury z listy urzadzeń w zakładce sprzęt włącznie. Po restarcie syst. zainstaluje się domyslnie klawiat. zaznacz oczywiście tryb polski/programisty (bez instal. sterów). Zobacz czy chociaż niektóre z przycisków tej niecodziennej klawiatury odpowiadają temu co pojawia sie na ekranie (jeśli, nie to być może nie do końca kompatyb. klawiatura z system), jeśli tak być może sterowniki dołaczone do klawiatury nie współgrają z systemem.
  • Helpful post
    tzok
    Moderator of Cars
    Czyżbyś miał klawiaturę w układzie Mazovii?
    Czyli QWERTZ z poliskimi literami?
    Wtedy nie ustawiasz klawiatury polski (programisty), a polski (214).
    Miałem rację - klawiatura multimedialna w układzie Mazovii, toż to się nadaje chyba tylko na wystawę osobliwości :twisted:
    Cd klawiatury SilverCrest