Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sluchawki Sennheiser HD555 - trzaski

16 Gru 2005 12:44 1087 2
  • Poziom 2  
    Witam!

Kupilem sobie sluchawki Sennheiser HD555 a wiec wyzsza liga, nowki sztuki, troche posluchalem i mnie krew zalewa. Gdy tylko ustawie troche wiecej nizszych tonow na equalizerze i podkrece glosniej, membrana w lewej sluchawce zaczyna wydawac dziwne trzaski i tylko w lewej sluchawce - co najlepsze nie ma znieksztalcen dzwieku co by oznaczalo kres mozliwosci sprzetu, po prostu w tej jednej sluchawce (od ktorej jest wyprowadzony kabel) slychac trzaski/wibracje membrany (jakby "folia" o cos wibrowala) bo prostu <#$!@#!> mam ochote tymi sluchawkami o podloge. Nadaje sie cos takiego do gwarancji?

A moze to kwestia wygrzania - moge liczyc ze po pewnym czasie znikna te wibracje? (sluchawki maja dopiero 2 dni). Co jak co ale za 400 zl napewno nie pojde na zadne ustepstwa.

Powiem jeszcze ze na podobnych ustawieniach moje poprzednie reelopy za 70 zl nie wpadaja w zadne wibracje - nawet na wyzszym poziomie glosnosci.
  • Poziom 31  
    Witaj!
    Jeśli masz gwarancję to je wymień, skoro mają dwa dni. Skoro tylko jedna rzęzi to jest uszkodzona.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 40  
    nie wiem jak w tym modelu ale ja w swoich HD565 tez mam trzaski a powodem jest kiepski kontakt na wtyczce od strony sluchawek. Nie wiem czy twoj model ma kabel przylaczony nastale czy tak jak moj na wtykach. Mozliwe ze firma robiac dobre przetworniki zapomniala o dobrym kontakcie elektrycznym bo sluchawki graja bardzo dobrze.