Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zdjąć obudowe w K700i

16 Gru 2005 22:00 2125 12
  • Poziom 22  
    Witam, osłonę anteny podnosisz do góry (telefon leży wyświetlaczem do dołu), chwytając brzeg od strony baterii, zatrzaski są zboku. Ja wkładam malutki śrubokręt płaski i dźwignia. Reszta to śrubki wykręcić, wyciągnąć wyświetlacz i płytkę klawiatury, odłączyć styki boczne i telefon rozebrany.
  • Poziom 15  
    Nie trzeba zdejmować osłony annteny - wystarczy odkrecic srubki, aby wyjac plyte. Jednak trzeba uwazac na przewod od przyciskow zaznaczony na zdjeciu.

Pozdrawiam
    2meC.
  • Poziom 22  
    2meC, chodziło mi o obudowę tylną, która chroni kamerę i antenę, i masz rację trzeba uważać aby nie wyrwać taśm od styków bocznych, które pokazałeś na zdjęciu.
  • Poziom 10  
    Dobrze że jest taki temet. Mnie się pryda bo kupiłem sobie SE K700i zalanego i temecik w sam raz. A czy ktoś ma ten zielony "kluczyk"? Bo w komplecie jaki mi przyszedł nie było. POZDRO
  • Spec od GSM
    jaki zielony kluczyk???
    otwieracza zadnego jak w siemensach...
    niema w zestawie orginalnego pudełka :)

pozdrawiam leon.
  • Poziom 10  
    Juz wszystko gra. Mój brat zdją obudowę od tego "soniaczka" śrubokrętem(zrobił dwie małe ryski ale jak na pierwszy raz wszystko OK)(dodam że śrubokręt był zwykły(nie tak "profesjonalny" jak sprzedają na allegro.pl)). POZDRO
  • Poziom 10  
    wystarczy wykręcić dwie śrubki i odgiąć pare zaczasków to w tedy obudowa zejdzie bez problemu 1 minuta roboty
  • Poziom 10  
    2meC. napisał:
    Nie trzeba zdejmować osłony annteny - wystarczy odkrecic srubki, aby wyjac plyte. Jednak trzeba uwazac na przewod od przyciskow zaznaczony na zdjeciu.
    2meC.

Siema. jak już mówiłęm ma zalanego SE K700i. Po suszeniu się nie właza ale widac że rozpoznaje ładowarkę(świeci się dioda). Próbuję włączyc i też świci się dioda ale się nie chce włazyc. Co może byc? Może złącze łądowania a moze coś innego(czy taśma pokazana na zdjęciu parę postów wyżej jak jest uszkodzona to moze wświetlacz jakoś nie łączyc i sie nie włącza cały fon)? POZDRO i proszę o odpowiedzi
  • Poziom 10  
    A czy przy takim rozbieraniu telefonu traci się gwarancję ??
  • Poziom 22  
    Jak zdejmujesz samą obudowę to nie. Jak odkręcisz śrubki i zostaną ślady na nich to nie uznają ci gwarancji.
  • Poziom 11  
    przemrtv masz racje, odkreciles srubki, potem je pomalowalem zeby sie nie kaneli i nie uznali gwaracnji buraki:[