Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic fax KX-F130 slabo slychac z mikrofonu

17 Gru 2005 08:19 1251 5
  • Poziom 33  
    witam! mam problem z tym faxem slabo slychac ze sluchawki mikrofon sprawny ...... moze ktos z kolegow ma pomysl na to.......

pozdrawiam

oscar2000
  • Poziom 28  
    Spróbuj podmienić dowolną słuchawkę panasonica (całą z innego aparatu).

Dodano po 5 [minuty]:

Spróbuj podmienić dowolną słuchawkę panasonica (całą z innego aparatu).
  • Poziom 23  
    O ile pamiętam tam w słuchawce jest dioda przy mikrofonie, trzeba ją wymienić - może pomoże.
  • Poziom 33  
    proponuje wymienic na nowy-nie sadze aby to była dioda
  • Pomocny dla użytkowników
    Z całą pewnością uszkodzenie jest poza słuchawką. Przecież "Oscar2000" już ją dokładnie sprawdził. Z tego co widzę, nie jest nowicjuszem, mało tego to w pierwszym poście wyraźnie napisał co już sprawdził. Prawdopodobnie jakiś kondensator stracił pojemność lub zwiera do masy. Niewykluczone też jest uszkodzenie jakiegoś półprzewodnika w okolicy wejścia mikrofonu.
  • Poziom 33  
    tak jak kolega"zybex" napisal uszkodzenie mam na plycie liniowej w ferworze swiat i konca roku malo czasu mam na ten fax na innej plycie dziala wszystko ok ...... musze troszke w nim pogrzebac no i mam xp a nanim wtyczka do panasonica serwisowki psds adobe niechce dzialac i musze jeszcze sobie 98 zainstalowac jak nazlosc wszystko to wymaga czasu ida swieta wiec ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH SWIAT !!! temat odnowie po swietach...

pozdrawiam

oscar2000