Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

roadstar cd-655uswm/fm.ciezkie czasy dla zlodziei i marketow

bonzo f 18 Dec 2005 10:01 5429 4
    bonzo f
    Level 29  
    witam
    skoro takie tanie
    mp3.-usb,-sm mmc card.kupilem w niemczech na bazarze niecale 80zeta chula ze az milo 4x40watt, w kartonie nie znalazlem plyty instalacyjnej do komputera.tylko memory stik usb64mb.bylo tego z 300sztuk mysle ze nie wszystkie sprawne,brak zainteresowania.tam w marketach jak sie nie sprzeda pakuja do kontenerow i do sprzedarzy na wolnym rynku.opanowane jest to przez turkow(mysle ze nie chca markety ponosic kosztow recyklingu)bedzie tak u nas wystarczy nie kup....c i podobne sprawy psx2 i xbox za 100zeta
    http://cgi.ebay.de/Riesige-Restposten-Playsta...ryZ70310QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

czy ktos posiada taka plyte cd?
  • Helpful post
    axeland
    Level 20  
    Witam faktycznie niezła cena , za taką cenę to kupił bym dwa (drugie na części w razie "w" jak się to mówi) odnośnie płyty cd to wcale jej nie potrzeba , komputer po włożeniu karty pamięci sam ją zamontuje jako dodatkowy twardy dysk (winxp) , w gorszej sytuacji są posiadacze win 98 którzy muszą pobrać uaktualnienie systemu . Pozdrawiam .
    bonzo f
    Level 29  
    witam
    lubie miec wszysktko w oryginale.a wiem ze do zestawu dolaczona byla plyta.podlaczylem usb memory stic do mojego komputera wykryl jako dysk u mnie G.jest tam taki przelacznik nie moglem przezucic mp3 ale po przelaczeniu ok.czekam az zejda z ceny z tv lcd bedzie tego masa,narazie sporadycznie tv lcd 7cali z dvd wolaja 50euro,beda to wyrzucac my naprawiac.ciekawe czy przez to usb mozna podlaczyc twardy dysk tak jak w psx2 trzeba by cos zmienic w programie tego radia
    prosze sie nie martwic roboty bedzie przy tego typu radyjkach ciekawe czy beda wirusy komputerowena nie dzialac,to sie musi sprzedawac ale defety nie moga byc elektroniki,powinni w biosie zainstalowac zegar ile radio ma smigac,z racji gwarancji po zaczyna sie psuc mysle ze do tego dojda jest nadprodukcja i mamy do czynienia z zpowolnieniem wprowadzania niektorych produktow na rynek wspomnimy bmw bawaria c
    szkoda ze nie ma takiej funkcji ze radio po wcisnieciu odpowiedniego kodu przestaje wyswietlac adres wlasciciela na panelu moze wprowadza.dobrze odbiera stacjie radiowe nie gubi+rds ,mp3 natywstrzas chyba ma
    acha dla mnie slangowa nazwa tego typu sprzentow roadsta...,medio..,tevio...lifte..(ru,fu,fu,fu)
    powiem tak zadna rewelacja standatem jest na wyposarzeniu radio w nowych samochodach w niemczech nawet tv z dvd.gps i podobne sprawy ,oni nie kupuja takich zeczy .jesli kupuja to firmowe z tv jest luka pomiedzy starszymi samochodami ,za rok dwa standartem bedzie to u nas a dzis kupienie takiego radia to.........
    axeland
    Level 20  
    Tak to już jest ze sprzętem jeden scalaczek i po sprawie załatwi wszystko , co do podłączenia innych urządzeń do tego radia to raczej wątpię by można było coś innego tam włożyć , to wiązałoby się już z modyfikacją radia siedzi tam zapewnie kontroler który tylko czyta pamięć i podaje gotowy strumień danych do dalszej obróbki , (odpowiednia cena do odpowiedniej jakości a firma i tak zarobić musi więc trzeba tanio zrobić ) .
    bonzo f
    Level 29  
    a tak w cd siedzi instalka dysku twardego zewnetrznego a przez usb a radio odtwarza muze z dysku twardego?ciekawe czy to mozliwe.wiem ze dysk nie ma usb ale tak jak dle psx2 jest odpowiednia przystawka.jak by tak bylo to mi brakuje w tym radiu chinca zoltego lub wyjscia na monitor lcd i mala klawiature typu telefon.i byl bym sczesliwy troche fantazji w tym.wzielem jedno na probe czy to naprawialne,majac na celu dobro forum,nie rozkrecam dalej tematu.temat zamykam