Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nawigacja

dominior2 18 Dec 2005 13:37 9918 5
    dominior2
    Level 12  
    Witam!!! Posiadam taki Carminat Nr. 22SY586/62 z monitorem Philips 22SY402/00 jaki to jest zestaw CARIN 520 ?? czy jakis inny bo nie wiem jakiej mapy mam szukac ??
    datatomek
    Level 26  
    Witam.Czy chodzi o to jaką mapę zainstalować? Jeśli tak, to dowolną,na rynku jest kilka firm które sprzedają mapy i oprogramowanie do nich.Ja korzystam np.z programu Automapa,czyli polskiego.Bardzo dobry,polecam.Najlepiej zajrzeć na www.automapa.com.pl
    datatomek
    Level 26  
    Niestety nie znam tego urządzenia,więc na 100% nie powiem.Może na nowym temacie ktoś wiedziałby.
    pkupcz
    Level 11  
    datatomek wrote:
    Witam.Czy chodzi o to jaką mapę zainstalować? Jeśli tak, to dowolną,na rynku jest kilka firm które sprzedają mapy i oprogramowanie do nich.Ja korzystam np.z programu Automapa,czyli polskiego.Bardzo dobry,polecam.Najlepiej zajrzeć na www.automapa.com.pl

nie znam sie na GPS za dobrze, ale z tego co sie orientuje to na Carin 520 choda tylko mapy do niego pisane
    SlaweK
    Level 43  
    Dokładnie tak jest, tamten kolega nie bardzo wiedzial co pisze. Ale niestety, nie powiem Ci jakie mapy pasują, ogólnie trzeba zawsze zacząć od producenta (tu chyba chodzi o Renauta) a zasadą jest że do starszych nawigacji nie robi się nowszych map, klient ma kupować nowe urządzenia. Tak że nie licz na dobrą albo nawet jaką kolwiek mapę polski.

SławeK
    einstein
    Level 16  
    akurat VDO pomyslalo o wszystkich i nadal produkuje mapy do starszych nawigacji Mapy pasuja do wiekszosci produkcji VDO i kupionego od philipsa carina.

BMW (E-46, E-38, E-52, X-3, X-5 , z DVD włącznie )
    Renault (Laguna, Megane, Scenic, Safrane, Avantime , vel satis , Espace )
    Opel (Corsa, Astra, Vectra, Zafira, Omega, wszystkie produkowane od 1999 do 06.2000r.)
    Citroen (C5 od 03.2003r.)
    Peugeot (607)
    Rover (75)
    Mini
    MG-ZT
    Land Rover (Range Rover, Discovery, Freelander)
    PHILIPS CARIN (CARiN 510, CARiN 520, CARiN 522, CARiN 440, CARiN 420)
    VDO Systeme
    Carminat Navigation Informee