Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czytnik kodów

marianfed 18 Dec 2005 20:00 11096 19
    marianfed
    Level 10  
    Witam mam zapytanie czy wart jest zainteresowania UNIWERSALNY CZYTNIK KODOW OBD II NOWOSC jest na allegro, proszę o wypowiedz kogoś kto może posiada coś podobnego i diagnozował nim pare pojazdów
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    marianfed
    Level 10  
    Dzięki jak możesz to napisz dlaczego, co robi źle
    janek26
    Level 14  
    nic niejest wart, robi malo aut i jest to pirat. jak szukasz dobrego czytnika za rozsadna cene to www.axes.pl sam na nim pracuje i jest ok
    marianfed
    Level 10  
    OK spoko ja pytałem o czytnik za jakieś 400zł, a tu porównanie ze sprzętem za 4000zł to myślę że troche za mocne porównanie i powtarzam pytanie do kogoś kto posiada ten czytnik lub coś podobnego noi jak się spisuje.Pozdrawiam
    marianfed
    Level 10  
    Witam ponownie wszystkich i proszę o porade
    WitoW776
    Level 10  
    Witaj marianfed !
    Jeśli szukasz czegoś w miarę uniwersalnego może zainteresuje cie interfejs na kostce ELM327 - jest to najmowszy w tej serii scalaczek taki kombajn :) ja kupiłem taki właśnie niedawno i mam poskładaną i uruchomioną płytkę. Ładnie to się komunikuje np z takimi programami jak ScanMaster. Nie wiem jak jest z komunikacją z samochodem bo kupiłem to do Eskorta i jak się okazało nic nim nie zrobię ze względu na starszy komputer w aucie :(
    Wkleję Ci link do aukcji, poczytaj sobie a jak coś to się odewij
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75577593
    Pozdrawiam!
    marianfed
    Level 10  
    Witaj WitoW.dzięki za wypowiedz ale ja pytałem o czytnik uniwersalny.
    A pozatym na tej aukcji nic niepisze jakie obsłóguje samochody jakie roczniki no i zkond wżiąć jakiś konkretny program do tego interfejsu,jak sprawdziłeś ten interfejs skoro niepodłączyłeś go do samochodu,ja szukam czegoś niedrogiego tylko żeby obsłurzył nowsze samochody mam euroscana jestem z niego zadowolony tylko on obsłóguje starsze pojazdy a ten czytnik autka nawet z 2005r. Pozdrawiam
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Pomyśl co chcesz. Nowsze auta to CAN, starsze to OBD, OBD2 EOBD... Nie ma czegoś za 500PLN co zrobi wszystkie auta, dobry tester kosztuje. Cała masa: KTS, TECH2, FASTBOX, MEGAMACS...
    marianfed
    Level 10  
    OK.Wszystko się zgadza ale ja pytałem o czytnik ewentualnie coś podobnego jest na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78845962 wiadomo że za taką cene niemożna oczekiwać ktowie czego ale w opisie piszą że obsługuje młode autka dlatego pytam czy to się zgadza czy to tylko ściema noi Dzięki za zainteresowanie Pozdrawiam
    neo2k
    Level 18  
    ja bym tego nie polecal, pozwala to jedynie na odczyt bledow nic wiecej, kup fejsa do kompa to bedziesz mogl robic normalna diagnostyke, odczytywac bledy, kasowac je a takze przeprowadzac adaptacje
    marianfed
    Level 10  
    Tak tylko jaki kupić wmiare za rozsądną kase żeby robił wmiare nowsze autka mam euroscana noi pasował by jakiś fejsik do młodszych dlatego pytam o ten czytnik
    paull
    Level 11  
    interfejs kupisz za 10 20 Euro w Conrad.de
    Jacek79
    Level 37  
    ten czytnik czyta tylko protokoly zgodne z obd2 czyli usterki P0... które wystepują tylko w silniku samochodów po 2001r
    niezrobisz tym ani absu ani srs komfortu, zawieszenia, klimy , skrzyń biegów, swiateł, deski, testów elementów, parametrów mierzonych.
    poda co kod P200 i szukasz potem w książce zejest to obwód wtryskiwacza paliwa (ale którego) i mozesz to skasowac (jesli się da)
    pomyśl nad zainwestowaniem ok 10 a zwróci się napewno
    nacko
    Level 16  
    Polecam ci interfejs na elm327 ze względu na odczyt can i wszystkich standartów usa od 95 i europa od 2000.Do bardziej wgłębnej diagnostyki wtyk tech2 z automatycznym przełączaniem czyli grupa vw,audi,seat,skoda,opel,bmw,merc.
    pzdr.
    nacko
    User removed account
    User removed account  
    Albercik 321
    Level 25  
    Popieram Elektrita.Dodam tylko,ze jeszcze mozna by bylo tym kluczem francuskim krecic se w prawo i lewo.
    rs2580
    Level 15  
    Jaki interface polecacie jako fachowcy? Tylko bez przesady z cenami...
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Użyj opcji szukaj, masz cały temat do przeczytania. Nikt z powodu Twojego lenistwa nie będzie pisał wszystkiego od nowa.