Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekażnik do kasowania pamięci Opel Kadet

spawacz.tomi 19 Gru 2005 13:34 783 3
  • #1 19 Gru 2005 13:34
    spawacz.tomi
    Poziom 9  

Witam !!
    Mam założona instalacje gazowa w Oplu Kadecie 1.6i na jedopunktowym wtrysku rok 1990 oznaczenie silnika C16NZ.
    Chciałbym zamontować przekażnik do kasowania pamięci komputera benzyny tylko nie wiem który kabelek w komputerze jest od zasilania tej pamieci! Chciałbym aby w czasie jazdy na gazie pamiec komputera benzyny byla odłaczona.
    Dlatgo tak chce zrobić bo gdy odłacze kable na akumlatorze to wtedy na bezynie owiele lepiej chodi silnik a dzieje sie tak jak długo jerzdże na gazie!!!

Pozdrawiam!!

0 3
  • #2 19 Gru 2005 18:57
    Jacek79
    spec od auto-elektro

no to wyreguluj gaz i wszystko bedzie ok

0
  • #3 19 Gru 2005 19:19
    johnyp
    Poziom 12  

spawacz.tomi napisał:
    Witam !!
    Mam założona instalacje gazowa w Oplu Kadecie 1.6i na jedopunktowym wtrysku rok 1990 oznaczenie silnika C16NZ.
    Chciałbym zamontować przekażnik do kasowania pamięci komputera benzyny tylko nie wiem który kabelek w komputerze jest od zasilania tej pamieci! Chciałbym aby w czasie jazdy na gazie pamiec komputera benzyny byla odłaczona.Dlatgo tak chce zrobić bo gdy odłacze kable na akumlatorze to wtedy na bezynie owiele lepiej chodi silnik a dzieje sie tak jak długo jerzdże na gazie!!!

Pozdrawiam!!

Niemożesz tego uczynić, gdyż nie będziesz miał regulowanego zapłonu...
    wyreguluj gaz i popraw emulacje sondy...

0
  • #4 19 Gru 2005 23:18
    alpin7
    Poziom 11  

Ustaw emulacje na 0,7 i problem znika, jezeli po przelaczeniu na gaz przekaznik odetnie zasilanie ecm ,daleko nie pojedziesz.

0