Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Projektowanie procesora sygna這wego. Pilne

Babygirl83 20 Gru 2005 13:55 1086 3
  • #1 20 Gru 2005 13:55
    Babygirl83
    Poziom 9  

Mam ogromny z tym problem. Musze zaprojektowac procesor sygna這wy zeby dzialal jako zewn皻rzny filtr pasmowo przepustowy do陰czany do komputera i sterowany WINAMPEM.

Czy ktos wie mo瞠 jak to zrobic ?

Musze zaprogramowac procesor i napisac program do niego.
    B璠 wdzi璚zna :)

Pozdrawiam

0 3
  • #2 20 Gru 2005 16:00
    tomek_jj
    Poziom 10  

Babygirl83 napisa:
    Mam ogromny z tym problem. Musze zaprojektowac procesor sygna這wy zeby dzialal jako zewn皻rzny filtr pasmowo przepustowy

Mo瞠 wi璚ej informacji
    - jak szerokie pasmo przepustowe
    - jaka stromo嗆 opadania/narastania charakterystyki
    - dopuszczalne zafalowania w pasmie przepustowym
    - poziom t逝mienia pasma zaporowego
    - jaka czestotliwo軼 pr鏏kowania
    - jaki typ filtru IIR, FIR
    itp....
    Pzdr
    T.

0
  • #3 20 Gru 2005 20:32
    Babygirl83
    Poziom 9  

Filtr ten ma byc zaprogramowany na procesorze sygnalowym TMD3200031 dolaczanym do kompa poprzez port rownolegly i ma on filtrowac syg odtwarzany z WINAMPA w pasmie zaprogramowanym w programie(nie ustalanym przez winampa) i ma to wszystko byc zaprogramowane w ASSEMBLERZE

Pozdrawiam

0
  • #4 21 Gru 2005 08:24
    tomek_jj
    Poziom 10  

Babygirl83 napisa:
    Filtr ten ma byc zaprogramowany na procesorze sygnalowym TMD3200031 dolaczanym do komputera poprzez port rownolegly

nie ma takiego procesora..... jest to chyba eval TMDS3200031 z procesorem TI TMS320C31
    Babygirl83 napisa:

i ma on filtrowac syg odtwarzany z WINAMPA w pasmie zaprogramowanym w programie(nie ustalanym przez winampa) i ma to wszystko byc zaprogramowane w ASSEMBLERZE

Pozdrawiam

no w豉snie filtr ma cos filtrowac tylko co. Moje poprzednie pytanie dotyczy這 kwestii jaki to ma byc filtr 瞠by m鏂 dobrac typ filtra i wyliczyc wsp馧czynniki.

0