Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Philips DVP630 - kłopot z flash'em

raflo 21 Gru 2005 16:23 1602 5
  • #1 21 Gru 2005 16:23
    raflo
    Poziom 13  

Witam.
    Mam problem z w/w sprzętem. Klient podczas aktualizacji z płyty wyłączył wtyczke. Efekt taki: Nie wyświetla, nie wysuwa tacki, świeci tylko dioda "stby". Podejrzewam iz nalezy zaprogramować flash'a. programator mam ale brak wsadu. Dysponuje ktos wsadem do Flesh'a 26LV800BTC-55 ? Jezeli tak to prosze o pomoc.

0 5
  • #3 23 Gru 2005 15:24
    raflo
    Poziom 13  

Niestety żaden z nich nie działa...:( ponad to są w formacie rom a nie bin...może to jest przyczyna

0
  • #5 08 Mar 2006 11:18
    raflo
    Poziom 13  

temat sie troche odlezał bo straciłem wene ale w koncu trzeba było do niego wrocic. Okazało się ze był uszkodzony IC i dlatego nie bardzo się programował. Po zakupieniu nowego układu i wgraniu wsadu urządzonko ruszyło i nadal cieszy się mozliwoscią odtwarzania filmów.
    Dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam!

0
  • #6 15 Mar 2006 12:30
    maciuś1
    Poziom 12  

Witam ! w którymś z postów o podobnym temacie czytałem, że zawartość pamięci jest identyczna jak pilk firmware dvdxx.rom . Czy ktoś wie czym można wgrać ten plik do pamięci - mam na myśli programator + program dostępny w niskiej cenie bądź coś co można wykonać samemu a nie płacić ileśtam tysięcy PLN-ów jak LABTOOL czy podobny. Pozdrawiam maciuś1

0
  Szukaj w 5mln produktów