Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CH-DVD300-problem z odtwarzaniem-Nie chodzi o kod regionalny

tomek588 21 Dec 2005 20:40 1182 4
    tomek588
    Level 10  
    Witam was !!

Mam taki maly problem, dzis dostalem taki odtwarzacz dvd -> CH-DVD 300 po czytaniu innych tematow widze ze sporo osob takze dostalo go tak jak i ja z USA i czyalem rowniez ze wiele z wam ma problem z rozkodowaniem, ale tym bede martwil sie poznie poniwaz: w zestawie byl kabel ktory posiada z 2 stron po 3 chinche (czy jak to sie tam pisze) a u mnie przy telewizorze nie ma takich wejsc, ale jest na eurozlacze, wiec poszedelm do sklepu i kupilem z 4 chcinchami (bo innych nie bylo) a z 2 strony eurozlacze no i popodczepialem (po napisach na koncowkach) no i szukam szukam szukam i nie moge wogole znalesc zadnego obrazu, bardzo was prosze jezeli mozecie --> pomozcie ! :)
    elek77
    Level 24  
    Sprawdź jak opisaną wtyczkę podłączyłeś do wyjścia video w odtwarzaczu.
    Jeżeli "video out" to zmień na "video in" (jeżeli "video in" to zamień na "video out"). Producenci kabli oznaczają do jakiego pinu we wtyczce euro idzie cinch albo do którego gniazda należy podłączyć konkretnego cincha. Jeżeli masz wtyczki nieopisane to włącz dvd (zielona kontrolka), przełącz tv na AV(sam się raczej nieprzełączy sterowany cinchami) i podłączaj po kolei do uzyskania niebieskiej planszy z napisem CyberHome. Jeśli nie masz efektu to kabel jest uszkodzony albo dvd.
    Powodzenia.
    tomek588
    Level 10  
    hehe dzieki za pomoc ale w czasie wykonywania jednego problemu pojawil sie 2

udalo mi sie uzyskac obraz tylko jest nastepujacy problem, mam 2 telewizory i na jednym obraz jest czarno-bilay, a na drugim prawidlowy :D dlaczego tak jest ?? :)
    elek77
    Level 24  
    No tak ale napisz konkretnie jak masz to podłączone. Dwa tv jednocześnie czy też wyszło to po podłączaniu kolejno obu tv. Przy jednoczesnym można podłączyć przez jakiś rozdzielacz sygnału video dwa tv z wyjściem video cinch, ale też możliwe jest skorzystanie z wyjścia svhs dla tego drugiego. Musisz sprecyzować swoją opcję.
    darek14
    Level 14  
    jeśli masz obraz na ekranie telewizora to w setupie wejdż w ustawienia video i zmień ntsc na pal, powinno zadziałać