Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig 29" CUC5365 (Niepamięta) ustawień głosu

usiex 22 Dec 2005 05:10 995 3
 • #1
  usiex
  Level 16  
  Witam
  Mam problem jak w temacie niemoge zmienić wartości początkowych na inne tzn mam na kanale 3 głośność na max i chce to zmienić niewiem jak to zrobić bo jak dam np na pół to i tak po zmianie na inny kanał i powrót to dźwięk jest z powrotem dany na full.Tak samo się dzieje jak wyłacze do standbaya i załącze tv też niepamięta ustawień .Pamięć podmieniłem tylko niewiem czy niemusi ona przejść procesu inicjalizacji (jeśli tak to jak tego dokonać)lub czy niemusibyć wstępnie zaprogramowana.Za pomoc z góry dziękuje.

  Dodano po 3 [minuty]:

  Zapomniałem dodać że tak samo się dzieje z regulacją jasności nasycenia kolorów .Czy może udało się mi wlutować uszkodzoną pamięć .Jak ją wstępnie zainicjalizować?
 • #2
  Mirek Z.
  Moderator
  Ustawianie progowych (początkowych) wartości siły gł. dla każdego programu oddzielnie w menu SPECIAL FUNCTIONS. Kasowanie tych nastaw - włączenie do sieci przy wciśniętym AUX na pilocie (TP760). Zapamiętanie różnych reg. analogowych rzeczywiście przez wyłączenie (st.by lub sieć). O potrzebie inicjalizacji w tym typie nic nie słyszałem.
 • #3
  rafalbecht
  Level 28  
  Chyba że to będzie wina wył. sieciowego odłącz dodatkowy styk i sprawdz co się będzie działo.
 • #4
  usiex
  Level 16  
  Witam
  Wyłącznik sieciowy już odłaczałem bez efektu.Próbowałem tak jak poradził kolega Marek.Z tylko niewiem czy to dobrze robie.ustawiam sobie głośność tak jak chce wchodze w special function daje na głos ok i i wychodzę z tego lecz niechce zapamiętać.Chyba coś robie nie tak.Za pomoc dziękuje