Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Grundig 29" CUC5365 (Niepamięta) ustawień głosu

usiex 22 Dec 2005 05:10 995 3
    usiex
    Level 16  
    Witam
    Mam problem jak w temacie niemoge zmienić wartości początkowych na inne tzn mam na kanale 3 głośność na max i chce to zmienić niewiem jak to zrobić bo jak dam np na pół to i tak po zmianie na inny kanał i powrót to dźwięk jest z powrotem dany na full.Tak samo się dzieje jak wyłacze do standbaya i załącze tv też niepamięta ustawień .Pamięć podmieniłem tylko niewiem czy niemusi ona przejść procesu inicjalizacji (jeśli tak to jak tego dokonać)lub czy niemusibyć wstępnie zaprogramowana.Za pomoc z góry dziękuje.

Dodano po 3 [minuty]:

Zapomniałem dodać że tak samo się dzieje z regulacją jasności nasycenia kolorów .Czy może udało się mi wlutować uszkodzoną pamięć .Jak ją wstępnie zainicjalizować?
    Mirek Z.
    Moderator
    Ustawianie progowych (początkowych) wartości siły gł. dla każdego programu oddzielnie w menu SPECIAL FUNCTIONS. Kasowanie tych nastaw - włączenie do sieci przy wciśniętym AUX na pilocie (TP760). Zapamiętanie różnych reg. analogowych rzeczywiście przez wyłączenie (st.by lub sieć). O potrzebie inicjalizacji w tym typie nic nie słyszałem.
    rafalbecht
    Level 28  
    Chyba że to będzie wina wył. sieciowego odłącz dodatkowy styk i sprawdz co się będzie działo.
    usiex
    Level 16  
    Witam
    Wyłącznik sieciowy już odłaczałem bez efektu.Próbowałem tak jak poradził kolega Marek.Z tylko niewiem czy to dobrze robie.ustawiam sobie głośność tak jak chce wchodze w special function daje na głos ok i i wychodzę z tego lecz niechce zapamiętać.Chyba coś robie nie tak.Za pomoc dziękuje