Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CP+ustawienie anteny

pimp 23 Dec 2005 20:30 1649 1
    pimp
    Level 11  
    witam zakupilem CP przed podpisaniem umowy powiedzino mi ze montaz jest wliczony w cenie jednak gdy wszystko podpisalem okazalo sie inaczej :/ raczej nie mam zamiaru teraz im placic za montowanie i z tad prosba do was:
    jak ustawic zeby to dzialalo (jak skierowac antene) dodam ze niestety nie posiadam miernika :(
    prosze o szybka pomoc bo ma to byc prezent dla babci na swieta (na dachu mam antene ustawiona na astra z analogowym konwenterem i to jej chce uzyc-konwenter oczywiscie wymieniam na cyfrowy)

Dodano po 5 [godziny] 55 [minuty]:

problem rozwiazany mozna zamknac
    pawelek78
    Level 16  
    Musisz skierować antenę na Hot Birda. Najlepij to zrobić na podstawie anten sąsiadów ja tak zrobiłem. Możesz także ściągnąc z neta program do obliczania azymutu. Ale zró najlepiej tak że podłącz antenę do tunera wejdz w obcje ustawienia antenby tam masz wskaznik sygnału i na podstawie tego obracaj antene.

Dodano po 3 [minuty]:

A jak twoja babcia ma antenę skierowaną na astrę to wystarczy lekko poluzować uchwyt i dosłownie o kilka milimetrów przesunąć antenę na prawą, patrząc od tyłu anteny aż pasek zmieni kolor na zielony.