Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kto korzysta z Tele2??

papuga 23 Gru 2005 15:27 1776 16
  • #1 23 Gru 2005 15:27
    papuga
    Poziom 1  

szukam osób ktore korzystaja z usług Tele2, poniewaz weszłam sobie na ich strone i skorzystałam z tamtejszego kalkulatora i wyszło mi ze bede placic taniej:) chciałam zeby ktos mi powiedział jak to wyglada w praktyce:?: dzieki i wesołych Świat przy okazji:D

• #2 23 Gru 2005 23:37
    oscar2000
    Poziom 33  

zycze ci wszystkiego najlepszego poza wyborem tele 2 chciales to masz operatora do bani..............innego slowa nie urzyje bo szkoda....

pozdrawiam

oscar2000

• #3 24 Gru 2005 05:46
    PICIA
    Poziom 33  

wwzystko jest fajnie do czasu jak podpiszesz umowę -potencjalny klient,Potem zaczyna sie góra lodowa.Jak bedziesz miał problem to i tak ci każą dzwonic do tp i tak w kółko....czy taniej....zobaczysz...

• #4 24 Gru 2005 15:21
    zybex
    Pomocny dla użytkowników

Ja jestem wierny TPSA do końca, aż do bólu. Nie chcę tańszych rozmów ani innych udogodnień od nikogo.:D

• #5 26 Gru 2005 13:17
    donka
    Poziom 15  

ja pracowalem w tele2 (a obecnie w tpsa), chetnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z ta firma

• #6 12 Sty 2006 20:53
    Arwena
    Poziom 10  

Cytat:
    ja pracowalem w tele2 (a obecnie w tpsa), chetnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z ta firma

Witam rowniez zastanawiam sie nad DWiW w tele2. szukalam jakiejs konkretnej opini na ich temat i na temat tego planu, ale na roznych forach jest co innego wiec trudno wyciagnac wnioski z tego.
    Poradzono mi aby choc na probe zamowic sobie DWiW w tele2 i porownac czy rachunki mi spadly. (wg kalkulatora i moich obliczen powinno sie udac). Ale powstrzymuja mnie glosy typu " z tele2 nie mozna zrezygnowac albo tele2 blokuje mi rozmowy".
    Mozesz mi powiedziec jak to jest jesli chodzi o te "blokowanie" rozmow? w jaki sposob tele2 moze komus blokowac rozmowe po rezygnacji?

• #7 13 Sty 2006 07:24
    donka
    Poziom 15  

tele2 nie blokuje rozmow, jednak jesli rezygnujesz pozostaje Ci ustawiona ich preselekcja (1061) wtedy nie mozna sie dodzwonic, nalezy zazownic po rezygnacji z telki na Blue Line TP 9393 i poprosic o przywrocenie preselekcji TP SA (1033), podpisac od nowa zlecenie preselekcji i juz mozna dzwonic normalnie.

• #8 13 Sty 2006 12:19
    Arwena
    Poziom 10  

Czyli to nie wina tele2, a samych narzekajacych?? czyli wystarczy zmienic preselekcje. to w sumie logiczne ze jak preselekcje ustawiona na jakiegos operatora i go zmieniam to i tez powinnam.
    to moze wyjawisz jakie kruczki ma tele2? :> chcialabym skorzystac na probe chociaz ale boje sie ze po przeczytaniu umowy i tak sie na cos wpakuje :/ nie jestem prawnikiem wiec regulaminow nie mam opanowanych.
    a jesli chodzi o ceny i DWiW oferta tele2 wyglada na wiele bardziej korzystniejsza niz oferta TP

• #9 13 Sty 2006 12:37
    brofran
    Poziom 36  

Jezeli sporo sie dzwoni to w Tele2 mozna zaoszczedzic ok 20% na rachunkach. Jezeli wydzwaniamy ponizej 30 zl ( nie liczac abonamentu) to nmiana operatora na wiele sie nie zda. Moim zdaniem operator jest rzetelny i zadnych kruczkow w umowie nie ma.Moze troche wiecej balaganu podczas reklamacji - ale w Tepsie do niedawna zalatwianie reklamacji to tez byl koszmar.

• #10 13 Sty 2006 12:49
    GRIN
    Poziom 30  

Też korzystam z Usług TELE2 Mam Opcje Wolne Wieczory i Wikendy czyli od Godz20 do 8 Rano mogę Dzwonić w Ramach Abonamentu 39zł Bez dodatkowych kosztów (Rozmowy Lokalne i Strefowe ) Co innego Gdy Dzwonię w Dzień do Godz 20 to płacę ileś tam za 1-ną Minutę Bądz Razie Tańsze a niżeli Ta sama opcja w TPSA

• #11 13 Sty 2006 13:02
    Arwena
    Poziom 10  

mam rodzine w 3miescie :) wiec jak babcia zaczyna gadac to nie ma zmiluj - czas nie istnieje. a poza tym rodzina kilkuosobowa i kazdy gdzies do znajomych chce dzwonic. Rozwazalismy DWiW w tp na samym poczatku i dobrze ze zaczelam szukac bo sie dowiedzialam przynajmniej ze to darmo jest tylko do ich sieci - to zupelnie bezsensu.
    Dzieki za rade, zawsze jak ktos kto korzysta powie jak to jest - latwiej ta decyzje podjac. wiec tele2 nie jest takie straszne jak go maluja ani nie przypomina sekty. :D:D
    A czy ktos z was korzystal z tej formy zawierania umowy "na ich stronie" - ponoc mozna dostawac wtedy biling za darmo?

• #12 09 Lut 2006 20:58
    mjonski
    Poziom 1  

dla mnie tele2 jest ok, juz od 2 lat moi rodzice korzystaja, jedno, ze maja taniej, drugie, ze to tpsa nie zarabia

• #13 10 Lut 2006 14:50
    Arwena
    Poziom 10  

A z jakiej taryfy korzystasz? ja chce DWiW tylko caly czas sie waham czy mi sie to oplaci i jak naprwade wyjde na kontaktach z tele2

• #14 10 Lut 2006 17:12
    _adik
    Poziom 11  

Ja też korzystam z Tele2 od 2 lat i nigdy nie miałem problemów (z TP owszem). Nie dam TP zarobić choćby koszty były takie same. Teraz po jakimś czasie w Tele2 (nie wiem dokładnie) mam biling do każdego rachunku za darmo - w TP 5zł. Jestem zadowolony z połączeń i z tego. że nigdy nie musiałem interweniować na jakiejś beznadziejnej Błękitnej.

• #15 10 Lut 2006 18:19
    Arwena
    Poziom 10  

_adik napisał:
    Teraz po jakimś czasie w Tele2 (nie wiem dokładnie) mam biling do każdego rachunku za darmo - w TP 5zł. Jestem zadowolony z połączeń i z tego. że nigdy nie musiałem interweniować na jakiejś beznadziejnej Błękitnej.

tyle juz wiem ze w tele2 bezplatny biling ma sie albo zawierajac umowe przez net ze specjalnego formularza tu:
    http://www.tele2.pl/oferta/klienci_indywidualni/zamow_usluge.html
    albo po tym jak juz nalezysz do nich 2 lata - to tak lojalnosciowo nagrodowo :)

• #16 11 Lut 2006 19:30
    norton70
    Poziom 10  

jestem w tele2 i zadnych problemow nie ma, jest taniej niz w tp - choc mogloby byc taniej ;)

• #17 27 Lut 2006 13:27
    kkolasinska
    Poziom 1  

Ja równiez jestem zadowolona z Tele2 . Oczywiscie zawsze mogłoby byc taniej, ale i tak w porównaniu z wczesniejszymi rachunkami jakie płaciłam w Tp te od Tele2 przy takiej samej czestotliwosci rozmów sa znacznie łatwiejsze do "przełkniecia "

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME