Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie pilota Volvo 460 prosze o pomoc

24 Gru 2005 10:31 12019 11
  • Poziom 10  
    Witam. Dokupiłem sobie 2 pilota do Volvo 460 (ten sam numer części). Czy ktoś wie jak sie go programuje? Kolega mi mówił że jest opis w programie AutoData ale po angielsku. Bardzo prosze o pomoc.
  • Poziom 10  
    Jacek79 - bardzo dziękuję za skuteczną pomoc.Pilot zaprogramowany.
  • Poziom 1  
    Witam
    Programowanie rzeczywiscie dziala ale potrafie zaprogramowac tylko jednego pilota. Co mam zrobic zeby zaprogramowac dwa?
  • Użytkownik obserwowany
    wita, robie wedlug schematu ale nie wiem czy dobrze? wytłumaczyłby ktoś jak to zaprogramował?
  • Poziom 2  
    Odswiezam zeby nie zakladac nowego tematu. Czy ktos moglby po Polsku opisac programowanie z zalacznika? bede bardzo wdzieczny.
    dodam,ze mam pilota z 1 przyciskiem
  • Poziom 1  
    Witam,
    czy wie może ktoś jak zaprogramować pilota do volvo s40 2002r?
    Z góry dziękuję
  • Poziom 9  
    Własnie zrobił się problem, jeden z dwóch fabrycznych pilotów do volvo 460 1,8 benzyna przestał działać.
    Trafiłem na to forum, więc ściągnąłem obydwa skany instrukcji. Różnią się one:
    1 - w angielskiej wersji po załączeniu zapłonu trzeba nacisnąć przycisk testu [1] 4 razy, a potem 3 razy i znów dwukrotnie 4 razy.
    2 - w polskiej wersji instrukcji po włączeniu zapłonu nacisnąć [1] 4 razy, potem 1 raz i dalej jak poprzednio. Która wersja jest poprawna?
  • Poziom 1  
    witam poszukuje oprogramowania do pilota jak sie to robi czy mog by ktos pomoc wymienilem baterie w pilocie i przestal dzialac centralny z pilota i podobno trzeba wgrac czy cos jakies oprogramowanie kazdy kieruje mnie do serwisu ale czy idzie to jakos obejsc zeby nie jechac do serwisu bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje jak cos to pisac na maila slawciu599(malpa)interia.pl
  • Poziom 1  
    Mam mam taki sam problem jak dibo 1 tylko auto amm Volvo 480s kto pomoze

Dodano po 6 [minuty]:

I pilot ma 4 guziki;] alarm jest chyba Laserline Cs 60
  • Poziom 2  
    Witam. Chciałbym odświeżyć temat..
    Posiadam volvo 460 2litry z 1995roku..
    Ostatnio wymieniałem baterie w pilocie i przestał reagować..
    Drugi pilot działa bez zarzutów..
    Chciałbym się dowiedzieć jak poradzić sobie z programowaniem tego pilota..
    Próbowałem według schematów podanych w tym temacie ale nic to nie pomaga..
    Pisze tam że dioda musi świecić.. która dioda? ta na skrzynce do sczytywania błędów czy ta w aucie..
    Pilot posiada 2 przyciski..