Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mondeo 2001 - nawigacja - POMOC

25 Gru 2005 19:31 3281 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam prośbę o pomoc - chcę zainstalować nawigację w samochodzie ford mondeo 2001 r., szczerze mówiąc nie bardzo się na tym znam a nie chcę też dać się naciągnąć na drogą lipę. Jeśli to możliwe prosiłbym o kilka wskazówek w co warto zainwestować a czego unikać.
    pozdrawiam
    kuba l.[/b]
  • Spec od car audio
    Polecam nowego palma z automapą. Koszt nowego to około 1400-1500 zł ale masz pewne i nikt nie wciska modelu do którego nie ma potem polskiej mapy. Radio samochodowe z nawigacją to koszt znacznie wyższy (za tą cenę samo radio trudno kupić - oczywiście mowa o nowy) a mapa do samochodowego to 700-800 zł (oczywiście legal a nie kradziona kopia).
  • Poziom 13  
    Dokłądnie.Kup palmtopa a jak bedziesz zmieniał auto to palma zabierzesz ze sobą ...pozatym na grzyby tez palmtopa mozesz zabrac a samochodowej navi nie:D
    Mapy do palmow sa kilka razy dokładniejsze niz te samochodowe i mozna na bierząco sobie wgrywac konkretne pliki....
    NP stąd...http://poi.mobilne.net/
  • Poziom 2  
    Dziękuję serdecznie za pomoc. Sporo słyszałem właśnie o palmtopach, były to zawsze pozytywne opinie - jeśli chodzi o cenę, dokładność oraz prostotę montażu.
    Czytałem także na forum sporo o nawigacji MFD - czy naprawdę jest to takie kłopotliwe?? Szszerze mówiąc czytając to naprawdę się przeraziłem.
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy w MFD aby słuchać muzyki z CD musi być jeszcze zainstalowana zmieniarka?
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Serdecznie pozdrawiam
    kuba
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Niestety nawigacja MFD nie jest jakimś super udanym modelem. Jest to mutacja starszego systemu opartego na TravelPilocie, trzeba trafić dobrą wersję (A i B to praktycznie stare TravelPiloty bez opcji mapy Polski). Z instalacją nie jest aż tak strasznie ale trochę trzeba się nasiedzieć.
    A to, że nie da się słuchać CD z napędu w nawigacji to niestety prawda (i to jest jedno z wielu wad tego modelu).