Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki emulator do punto 1.1 +gaz,sondy i wtrysku

rt23 26 Gru 2005 12:27 1587 1
  • #1 26 Gru 2005 12:27
    rt23
    Poziom 2  

Pytanko jaki emulator założyć do Punta 1.1 rok 99 jedno punktowy wtrysk w celu kasowania błedów jakie sie pojawiają . Proszę o pomoc

• #2 30 Gru 2005 10:40
    Wesołek
    Poziom 1  

Witam,
    Też mam Punto 1.1 z LPG. Jeśli chodzi o emulację sondy to na ogół sterowniki mają wbudowane, chyba że jest to instalacja bez silnika krokowego na krótko np ze śrubą na przewodzie gazowym. Ja mam AL700 i emulacja jest ustawiona na masę, ustawienia z czasami emulacji powodowały, że komputer łapał błędy i np. nie chciał pracować na benzynie - zbyt niskie obroty. Emulator wtrysku mam jakiś BRC (jest to cewka, która jest załączana zamiast wtryskiwacza w momencie jak przekaźnik odłącza napięcie z wtryskiwacza.
    W Punto nawet serwis ustawia emulację sony na masę - dobry i sprawdzony sposób.
    Pozdr

[size=9][color=#999999]Dodano po 36 [sekundy]:[/color][/size]

Witam,
    Też mam Punto 1.1 z LPG. Jeśli chodzi o emulację sondy to na ogół sterowniki mają wbudowane, chyba że jest to instalacja bez silnika krokowego na krótko np ze śrubą na przewodzie gazowym. Ja mam AL700 i emulacja jest ustawiona na masę, ustawienia z czasami emulacji powodowały, że komputer łapał błędy i np. nie chciał pracować na benzynie - zbyt niskie obroty. Emulator wtrysku mam jakiś BRC (jest to cewka, która jest załączana zamiast wtryskiwacza w momencie jak przekaźnik odłącza napięcie z wtryskiwacza.
    W Punto nawet serwis ustawia emulację sony na masę - dobry i sprawdzony sposób.
    Pozdr

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo