Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Omega B 95 rok parę pytań

macrus 26 Dec 2005 21:28 2034 3
 • #1
  macrus
  Level 17  
  Witam wszystkich mam parę pytań może ktoś mi będzie wstanie pomóc,a mianowicie po pierwsze to gdzie taka omega może mieć "schowaną" antenę od radia przyglądnęąem się wszystkim szybom i nic szczególnego nie dojżałem.
  Po drugie to mam problem bo nie wiem tak do końca jak jest przełączany nawiew w tym aucie czy pneumatycznie czy na cięgnach ponieważ nie bardzo chce mi działać przełącznik i cały czas wieje na kratki a tylko trochę na szybę a na nogi w ogóle.
  A po trzecie to mam orginalny alarm od Vectry 96 rok z pilotami radiowymi i chciałbym to przełożyć do mojej Omegi gdyż mam przy niej pilota na podczerwień.
  I jeszcze jedna sprawa czy jak bym przełożył stacyjkę z modułem immobilizera który jest przy stacyjce to czy auto będzie chodzić czy "immo" jest gdzieś w kompie auta wpisane i trzeba by coś jeszcze zrobić ponieważ mam teraz tylko jeden kluczyk a mam części od tej Vectry i tam były 3 klucze i 2 piloty a za dorobienie sobie trochę liczą i tak właśnie sobie pomyślałem czy da radę tak zrobić.
  Myślę że ktoś pomoże mi i z góry dzięki za pomoc.
 • #3
  daro78
  Level 12  
  Czesc.
  Przelozenie sameg czytnika immobila nie pomoze. na pewno nie uruchomisz auta. poaztym antena mesz schowana pod tylna polka miedzy blacha a polka za szaglowkami tak jak kolega pisal juz. tam znajudje sie wzmacniaczi czesto nie laczy w nim wtyk antenowy i radio odbiera bardzo slabo i musi bym on zasilony plusem zobacz czy dochodzi do niego napiecie.
  posprawdzaj to jesli to zrobisz powino byc ok i radyjko cyka jak trzeba:)
 • #4
  macrus
  Level 17  
  Wracając do tematu tej Omegi mam pytanie jeszcze czym może być spowodowane wyświetlanie komunikatu komp.pokł "Oelmangel"a zaznaczę że jest z olejem OK tz. poziom jest napewno OK.
  Czy ma ktoś może schemat od podciśnień sterujących regulacją nawiewu tzn nie przełącza mi nawiewu.Jeszcze wracając czy jest możliwe wciśnięcie sterownika radiowego centralnego zamka od Vectry zamiast tego na podczerwień.