Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat klimatyzacji citroen xsara

kkracz1 21 Sie 2007 10:39 106191 101
    Sztorc Tomasz
    Poziom 13  
    WITAM KOLEGÓW JA POTRZEBUJE SCHEMAT DO CITROENA C8 A KONKTERNIE INTERESUJE MNIE CENTARLNY ZAMEK JAK PODŁĄCZYĆ DO NIEGO ALARM I JAK JEST STEROWANY ORAZ GDZIE JEST CENTRALKA ZAMKA POZDRAWIAM:D

Dodano po 2 [godziny] 18 [minuty]:

witam potrzebuje podłączyć alarm do citroena c8 nie wiem gdzie się wpiąć w centralny zamek (otwórz zamknji) i gdzie jest centralka centralnego pomocy !
  • IGE-XAOIGE-XAO
    michalmic
    Poziom 11  
    potrzebuje schematu do centralnego w xsarze 1
  • IGE-XAOIGE-XAO
    gelus
    Poziom 11  
    potrzebowalbym numery przekaznikow jakie znajduja sie w puszcze bezpiecznikow pod maska od strony kierowcy , auto citroen evasion z 2000r silnik 2.0HDI, prawodpbonie ktos ukradl przekazniki i autko nie chce odpalic...
    muszel33
    Poziom 1  
    Czy w Xsarze 1,4 1997 jest jedna, czy dwie pompki od spryskiwaczy do szyby?
    apurk
    Poziom 2  
    szuka schematu elektycznego do cirroena xsara 1999r break kombi
    sweetcherries
    Poziom 1  
    hej! Potrzebuje schemat instalacji elektryneczej co citroena xsara 1.6 8V 2000 rok. byłabym bardzo wdzięczna gdyby mógł mi ktoś przesłać
    moniaa(malpa)poczta.onet.pl
    Pozdrawiam
    MakroSerwis
    Moderator Samochody
    Potrzebny schemat instalacji elektrycznej do Xara Picasso 1.8 16V/2001r. Jeżeli ktoś dysponuje i chciałby udostępnić, to proszę o zamieszczenie na forum.
    tomcio
    Poziom 26  
    Szukam schematu jak kolega z tym , że do PICASSO 2,0HDi.
    karamba26
    Poziom 23  
    Schemat albo pomoc w wymianie tylnego amortyzatora w citroenie c-15.
    Adam093
    Poziom 11  
    Potrzebuje schemat kabli idacych do licnzika i rozpiske kabli w liczniku do xsary I 99 rok 1.4 benzynka. Mienilem liczni kz zegarka na obrotomierz i ten ostatni mi nie dziala
    Dzieju
    Poziom 15  
    Panowie pilnie potrzebuje pomocy :(

C5 2004 HDI 1.6

Problem zaczol sie z dzialaniem ESP .. potem sporadycznie nie sygnalizowal nie zapietych pasow ..

A aktualnie nie moge jechac szybciej niz 12km :/

Zrobil mi diagnostyke znajomy i stwierdzil uszkodzenie kontrolera ESP

10.0960-1146.3 Ate

Soprawdzilismy czujniki sa sprawne ... napiecia etc ...

Czy ktos moze mi pomoc ?

Jestem w stanie wgrac sobie soft do tego kontrolera ale musze miec interface i opisane piny do tego kontrolera ...

Chyba ze macie inne propozycje :/

Aktualnie samochod rozpedzi sie do 12km i cuda sie dzieja ... Nie dziala ABS ESP sygnalizacja pasow bezp.

Bylem w kilku serwisach i sam juz nie wiem czego sie zlapac :(

Help
    kazpal
    Poziom 15  
    Witam. Podaj odrobinę historii tego auta. Przydałby się VIN. Napisz skąd jesteś i poczekaj - może coś się uda wymyślić.
    albercik64
    Poziom 14  
    Poszukuje schematu do c5-tki 2.0hdi 2003r, dokładnie chodzi mi o schemat świateł zrealizowanych na żarnikach ksenonowych.
    Dzieju
    Poziom 15  
    Do tej pory auto zachowywalo sie normalnie ...

Jakis czas swiecila sie caly czas kontrolka ESP ale nie mialem czasu z tym zrobi a auto jezdzilo wiec takz ostalo ... potem pojawialy sie problemy z ABS ale nadal jezdzil normalnie ...

Pojechalem na diagnostyke ... ale po wyjezdzie auto sie rozkraczylo praktycznie i aktualnie dzieje sie to co pisalem .... wczesniej ...

Czestochowa ..

Gdzie jest VIN i jak go odczytac ?
    kazpal
    Poziom 15  
    VIN - numer nadwozia
    -Na tabliczce znamionowej
    -Na błotniku P.P
    -Za szybą przednią
    Dzieju
    Poziom 15  
    kazpal napisał:
    VIN - numer nadwozia
    -Na tabliczce znamionowej
    -Na błotniku P.P
    -Za szybą przednią

Nie chce cie zrazic do siebie ale kolega powiedzial ze nie podaje sie numerow VIN :/ ...
    kazpal
    Poziom 15  
    Witam.
    Podmiana sterownika ABS/ESP z samochodu o podobnym wyposażeniu powinna dać odpowiedź na pytanie o przyczynę problemu.
    Artur h
    Poziom 19  
    Współczuje z problemami z c5 ale to wynalazek francuski i będzie się sypał. Swiatłowody i instalacja dupleksowa to nie upraszcza sprawy.Pozdrawiam
    Inzy
    Poziom 9  
    Witam.
    Mam Xsarę 1 z klimatyzacją (półautomat) i zapewne moduł sterowania nadmuchem oparty na dwóch tranzystorach. Moje pytanie do tych co już się bawili i wyjmowali, gdzie znajduje się ten silnik dmuchawy przy którym jest ten moduł? Jak łatwo i przyjemnie dobrać się do tego modułu i go wymontować??
    Pozdrawiam
    sabina m.
    Poziom 1  
    a czy cosik z elektryki do xanti 1995-1.9 D znajdziecie? chyba posypał się jakiś przekaźnik prądu. nie mogę odpalić auta, pali się tylko ładowanie!!! proszę o pomoc:-)
    bio5
    Poziom 2  
    tomcio napisał:
    Szukam schematu jak kolega z tym , że do PICASSO 2,0HDi.

Ja również. Jeśli ktoś byłby skłonny udostępnić odpowiedni PDF???
    komar125
    Poziom 11  
    koledzy mam problem z centralnym zamkie w xsaze z 99 roku po zamknięciu go czy to z pilota czy z kluczyka zamek sie zamyta i za razem otwoera i tak juz zzostaje otwarty gdzie szukac błędu prosze pomuszcie
    marbed
    Poziom 15  
    Są dwa miejsca gdzie warto zajrzeć.
    Pierwsze to wiązka elektryczna wchodząca do drzwi, bywają tam zwarcia których efektem jest dziwne zachowanie centralnego zamka. Na forum Xsary problem często opisywany.
    Natomiast drugie miejsce to słownik ortograficzny ;)
    komar125
    Poziom 11  
    kolego spr przewody odpinałem tez kazdy zamek po jedyńczo od centrali to znaczy odłączałem kostki któe wchodzą do dzwi i nadal to samo
    jest jakas mozliwosc załozenia uniwersalnej centralki do centralnego taka któa bedzie mi sterowac tylko zamknij otwórz jak małem w skodzie
    i podtrzymywało stan np zamknij przesz 2 sek chodzi mi o sterowanie polazyzacją +/- prosz o pomoc
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    komar125
    Poziom 11  
    tak kolego
    xsara 99 rok 1,6 b bez BSI byłbym wdzieczny pozdrawiam
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Alek77
    Poziom 9  
    Witam,
    potrzebuje schemat elektryki do Saxo 2001, 5 drzwi 1.4,