Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrumentalny kabel stereo - jaki?

G&P 27 Dec 2005 16:54 1091 4
    G&P
    Level 11  
    Jaki polecacie instrumentalny (gitarowy) kabel stereo? Nie może: ciąć pasma, szumieć, ani skręcać się.

ps. niestety Laboga nie robi kabli stereo, a szkoda :-(
    adamjur1
    Level 41  
    A masz stereofoniczną gitarę?
    Napisz coś więcej
    Pozdr.J.
    G&P
    Level 11  
    Nie to nie gitara stereo, tylko chce zainstalować piezo w gitarze elektrycznej, a nie chcę, aby wychodziły z gitary dwa kable, bo już z jednym się plątam a co by to było dopiero z dwoma ;-) W dodatku planuje zainstalować piezo w gitarze typu Fender, która będzie się robić u Zbyszka Wiącka z firmy Martch, a jak wiadomo w tego typu gitarach jest specyficznie montowane gniazdo pod kątem z przodu korpusu, więc dwa gniazda odpadają (estetyka też się liczy). Nie chcę montować w gitarze jakiś dodatkowych przełączników, więc mam zamiar dać do zrobienia np. firmie WOBO (tylko muszę jeszcze pogadać z Wojtkiem) podłogowy switch z czterema przełącznikami: 1 - przestawki (wyjście na piec do elektryka), 2 - piezo (wyjście na piec do akustyka lub prosto w linę), 3 - przystawki i piezo, 4 - mute i wyjście na tuner. Dzięki temu nie będę się plątać w dwóch kablach tylko w jednym i wszystko będę mógł w pełni kontrolować nogą bez przerywania gry :-)
    User removed account
    User removed account  
    G&P
    Level 11  
    mikrofonowy to nie instrumentalny, z resztą ja się pytałem o firmę ;-)

oki, można zakończyć ten temat bo kupie chyba Planet Waves z serii GS