Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Polar KB36/2VIP

mpec68 27 Gru 2005 19:28 867 1
  • #1 27 Gru 2005 19:28
    mpec68
    Poziom 1  

Nurtuje mnie jedna rzecz w mojej lodówce. Otóż listwa pomiędzy drzwiami chłodziarki i drzwiami zamrażarki jest cały czas ciepła. Nie potrafię stwierdzić czy występowało to wcześniej ponieważ nie zwracałem na to uwagi lecz jestem zmuszony coraz częściej rozmrażać zamrażarkę. Gruba warstwa lodu osadza się szczególnie na górnej ściance zamrażarki. Czy ten typ tak ma , czy coś jest nie tak.
    Sprzęt ma 8 lat. W pierwszym roku użytkowania byl wymieniany jeden z agregatów.Nie jestem z niego zadowolony i obiecuję sobie , że następny nie będzie tej marki (mam także pralkę tej marki ) ani inny polski. Tak myślę,a czas pokaże.

0 1
  • Pomocny post
    #2 27 Gru 2005 20:19
    vellew
    Poziom 14  

witam.nie znam tego modelu lodówki ale z tego co opisujesz jest to normalne zjawisko.wiele modeli tak ma,jest to efekt zastosowania obiegu gorącego czynnika chłodniczego wokół drzwi zamrażarki w celu podgrzewania uszczelki w miejscu styku z obudową.ma to zwiększyć szczelność i zapobiegać przymarzaniu uszczelki.powodów tworzenia się lodu należy szukać w szczelności uszczelki.pozdrawiam

0