Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kostki iso i kabelek od podświetlenia panela

maverick215 27 Dec 2005 21:45 6186 4
 • #1
  maverick215
  Level 11  
  Witajcie mam takie pytanie pownieważ podłączałem radio do auta dość leciwego tak więc został mi jeden kabelek od kostki ISO jest to kabel pomarańczowy od podświetlania panela , chciałbym go podpiąć ale nie wiem pod co :) myślałem pod + czyli pod czerwony kabel w kostce złączając te 2 kabelki , albo osobno do akumulatora :-) chcę aby po włączeniu radia podświetlanie było cały czas.
 • #2
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Możesz sobie podpiąć ten kabelek pod + ze stacyjki (czerwony). Wtedy będziesz miał podświetlenie cały czas po przekręceniu kluczyka. Albo wyprowadzić sobie z oświetlenia wskaźników, ideogramów kabelek, na którym będzie się pojawiało napięce po włączeniu świateł pozycyjnych.
 • #3
  grzesiek_nysa
  Level 25  
  Najlepiej to chyba bedzie jak pod swiatla to podepniesz,a tak wogole to jakie to radio?cos z firmowych vw czy moze opla?

  Pozdro
 • #4
  maverick215
  Level 11  
  samochód to ford escort nie miał kostki iso wogóle bo to ta stara buda , radio teraz jest grundig też śtrucel :) ale za tydzień ma być JVC dość nowe. Ogólnie to radio włącza się bez kluczyków w stacyjce + i minus podciągnąłem bezpośrednio z akumulatora. Chce tylko zeby po włączeniu radia zaświeciło sie podświetlanie bo litery widać ale tylko w dzień a w nocy jest czerń.
 • #5
  siwy144
  Level 19  
  Zobacz co się stanie jak dasz stały + a jeżeli będzie się ciągłe świecić to daj + z zapłonu ta jak powiedział Błażej. Obenie robie jakiegoś grundiga który ma stały + a podświetłanie włancza sie jak włączy się radio.