Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio VOLVO HU-605 jakie wyprowadzenia??

28 Gru 2005 00:37 11431 8
  • Poziom 17  
    Witam. Może ktoś dysponuje opisem wyjść kostki radia seryjnie montowanego w samochodzie Volvo V40 (2003 rok). Interesuje mnie MUTE i LINE IN, jeśli takowe występuje w celu podłączenia zestawu głośnomówiącego CK-7W Nokii. Z góry dziękuję.
  • Poziom 17  
    Witam.Niestety pod podanym linkiem nie odnalazłem właściwej kostki :(
  • Poziom 43  
    Możesz znaleść ale opisany jako inny model, nikt nie zna wszystkich modeli a jedna kostka występowała często w innych modelach tylko nie zawsze jest to jasno napisane. Mute powinno tam być ale na wejście liniowe nie licz, radia OEM praktycznie nie miały takiego.

SławeK
  • Pomocny post
    Spec od car audio
    Zdaje mi się, że takie złącze jest (szare i zielone).
  • Poziom 17  
    Temat zamkniety.Kostaka jest opisana pod podanym wyżej linkiem(nie zaczekałem aż strona się do końca załaduje).Dziękuje i pozdrawiam.

Dodano po 23 [minuty]:

Jednak nie do końca zamknięty.Domyślam się że wejście TEL(6-zielona kostka) to wyciszanie telefonem.Jednak co oznaczają skróty RHEO, SPED, CAN-H, CAN-L.Jak mozna wykorzystać wyjście na głośnik centralny(CT+, CT-)???Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Witam.Pod linkiem http://www.v40.website.pl/radio.htm znalazłem że:
    *REHO+ - (Rheostat) regulacja podświetlenia radia (zgodne z podświetleniem deski rozdzielczej)
    *W innych modelach radyjek montowanych w Volvo(przed 2002) istnieją niezrozumiałe oznaczenia typu np. IFR+-->IFL-, IFL+, IFR-, IFR+ - odpowiednio podłączenia głośników wysokotonowych w desce rozdzielczej
  • Poziom 43  
    A żeby było śmieszniej to rysunek i część opisu jest ukradzione ze strony kolegi djlj24, wystarczy na nie spojrzeć, dodano tylko trochę opisu.

SławeK
  • Poziom 17  
    Temat zamykam.Zestaw podłączony.Jednak wycisza on radyjko nie HU-605 lecz HU-555( to samo lecz bez kasety).Podpowieadam że mute pod wyprowadzeniem 4 (złacze szare).