Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel corsa C świeci kontrolka check enging

28 Gru 2005 15:59 9998 8
  • Poziom 18  
    CZEŚĆ mam problem z corsą C po wypadku i naprawie nie mogę jej odpalić świeci się kontrolka koloru pomarańcz z takim kluczykiem to może od imobilajzera czy po niej można czytać kody co jest przyczyną że nie chce odpalić ponieważ szukałem na forum ale znalazłem tylko corsę b i vectry a o corsie c nic .Czy możecie mi pomóc z kodami jak je wywołać i gdzie w niej jest złącze diagnostyczne w którym trzeba zrobić zworkę ? Z góry wszyskim dziękuję
  • Poziom 14  
    nie wymrugasz jej. jezeli byl niezly dzwon a autko jest przed 2004r to wyjmij licznik i usztywnij kostke jezeli niema tam kontaktu to nieodpalisz bo pszechodzi przez nia sygnal imo. czesto usterka bylo ze auto zgaslo i niechcialo odpalic - oczywiscie wtyczka ta jest montowana na stelarzu licznika a licznik nakladany na nia. bo jezeli masz wersje z wtyczka wpinana bezposrednio w licznik to niemusisz jej usztywniac. kontrolka slnika bedzie sie swiecic dopuki nie zapalisz.sprawdz czy dochodzi prad do pompy paliwa- autko bo blaszce moze cos odlonczone
  • Poziom 18  
    Czyli w tej corsie nie można jak np w vectrze ''wymrugać'' sobie usterki sprawdziłem pompa paliwa chodzi tylko tak jakby wtryski nie podawały dalej paliwa dlatego liczyłem jeszcze na kody błyskowe
  • Poziom 14  
    nie nie wymrugasz. spraedz podlonczenie czujnika walka rozrzadu i walu korbowego
  • Poziom 10  
    spróbuj przytrzymać dłużej 2 przyciski przy wyswietlaczu, u mnie w asterce jak tak zrobie to pokazuje jakies kody, predkość i test wyswietlacza.
  • Poziom 15  
    Przytrzymanie dwóch klawiszy przy wyświetlaczu pokaże tylko index (011 lub 012) blokady obsługi radia.
  • spec od auto-elektro
    podłaczyc pod kompa i odczytac bledy lub zawiesc do warsztatu
  • Poziom 18  
    No niestety bez warsztatu się nie obyło problem tkwił w immobilajzerze jednak dokładnej usterki nie znam naprawiający dał wymijającą odpowiedz a ja ucieszony że autko chodzi