Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z Tohiba satellite 2180cdt

29 Gru 2005 11:26 1422 7
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    A czy nie jest podłączone do niego jakieś urządzenie USB? Jeśli tak, spróbuj odłączyć. Ja tak miałem z laptopem HP i hub'em USB.
  • Poziom 10  
    Witam sprawdz baterie od podczymania zegara ona jest wewnątrz i wymien pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Od wiosny 2000 roku ciurkiem odbieram na ten komputer poczte, moze cos pomoge.
    Po pierwsze do pracy nie jest potrzebna bateria. Wetkniecie wtyczki sprawnego (i podlaczonego do sieci) zasilacza powinno spowodowac zapalenie sie na zielono lewej diody po prawej stronie.
    W zaleznosci od stanu naladowania baterii zmienia sie kolor srodkowej diody.

Zobacz czy startuje z dyskietki?
  • Poziom 14  
    Jak juz wyciagnales ten dysk to przepisz wszystko co jest na nim napisane.
    Ja nosze sie juz od dluzego czasu z mysla o wymianie na wiekszy ale nie chcialo mi sie rozgrzebywac i dopirero wtedy rozpoczynac poszukiwania.
    Moze wspolnie dojdziemy jaki dysk by sie nadal. W ktoryms watku ktos narzekal ze wstawil nowy dysk do jakiegos laptopa ale okazal sie byc znacznie bardziej prądażerny niz ten oryginalny.
    Instrukcja do tej Toshiby mowi tylko o:
    "2.5-inch removable Enhanced IDE drive and controller provides nonvolatile storage for 4.3 billion bytes"