Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AEG LAVAMAT 60700

29 Dec 2005 15:39 2006 7
  • Level 15  
    Potrzebuję porady w pralce AEG OKO_LAVAMAT 60700 na obudowie szuflady na proszek z tyłu jest mechanizm z trzema trybami plastikowymi przywiozłem tą pralkę z niemiec tryby te były zciągnięte i teraz jest problem jak je ustawic prubowałem kilku kombinacji ale coś niebardzo mi to wychodzi jeżeli ktoś może to proszę o jakiś szczegułowy opis jak te zębatki ustawić.
  • Level 1  
  • Level 15  
    Szanowny kolego nierozumiem podpowiedzi dlaczego wymieniać część(645430799) skoro ona jest sprawna i te zębatki ja posiadam problem tylko jak je założyć na ośki bo nie mają jakichś szczegulnych znaków naprowadzających, może ktoś ma taką pralkę i po prostu opisał by mi położenie tych zębatek względem siebie i jakiegoś stałego punktu na korpusie obudowy na przykład w pozycji programu STOP myślę że to bymi zaoszczędziło dużo czasu na przestawianiu tych zębatek o jeden ząb i puszczaniu programu czy jest ok.
  • Level 1  
  • Level 15  
    To widzę że temat ma się żle szkoda bote tryby sterują tylko zaworami do poboru wody a pralka jest sprawna bo ja ją napełnię wodą z wiaderka wszystko smiga ok może pomyśleć o jakiejś przerubce, a liczyłem że ktoś mi podeśle opis lub jakieś wyrażne zdjęcie tych trybów w sprawnej pralce no ale jeszcze się nimi pobawię może się uda to wtedy opiszę jak do tego doszedłem.
    POZDRAWIAM!!
  • Level 31  
    akilian :arrow: próbowałeś już naprawić regulator dylatacyjny :?
  • Level 15  
    Jeszcze nie czy to ma być największa trudność (myślę że nie jest uszkodzony) ja muszę tylko ugadnąć jak złożyć te przeklęte 3 trybiki,moż trafi mi się taka sama pralka to odpatrzę nie chcę się tak łatwo poddać.
    POZDRAWIAM!!
  • Level 15  
    Wreszcie się udało ustawiłem tryby po wymianie jednej zębatki był złamany jeden ząbek .
    Zamykam temat.